top of page
APIE MUS
IMG_3430a-cpr_edited.jpg

/ ATSILIEPIMAI /

Mūsų klinikos specialistų didžiausia motyvacija - laimingi klientai po apsilankymo pas mus. Mes visada labai džiaugiamės sulaukę gerų atsiliepimų apie patirtį mūsų klinikoje. Kiekvienam pacientui atiduodame dalelę rūpesčio, supratimo ir visada stengiamės perteikti savo sukauptas žinias kiekvienam individualiai. Norime padėkoti visiems, kurie mus rekomenduoja ir maloniai apie mus atsiliepia. Tai mus skatina nesustoti judėti pirmyn ir motyvuoja dar labiau gilinti žinias, kad galėtume tinkamai pasirūpinti savo pacientais ir burnos priežiūros priemonių parduotuvės lankytojais.

/ ARTŪRAS /

(Atsiliepimas iš "Google")

Labai profesionalius burnos higienos specialistų darbas. Be jokio skausmo. Malonus bendravimas. Rekomenduoju.

DOVYDAS /

(Atsiliepimas iš "Facebook")

Pati geriausia klinika. Puikus kolektyvas atliekantis nepriekaištingą darbą. Malonu čia ateiti ir patikėti savo šypseną jiems! 10/10

INESA /

(Atsiliepimas iš "Facebook")

Tik geriausi atsiliepimai apie šią kliniką, malonus aptarnavimas, puikiai atlikta burnos higiena. Maloniai ir su šypsena atsakyta į visus klausimus. Specialistės puikios!!! Labai rekomenduoju! Ačiū.

AGNĖ /

(Atsiliepimas iš "Facebook")

Patys geriausi atsiliepimai apie šioje klinikoje dirbančias specialistes! Agnė, Dovilė, Lina - puikiai atliktas kiekvienos iš jų darbas, išsamiai atsakyta į kiekvieną klausimą, patarimai, konsultacijos. Tikrai rekomenduoju!

REDA /

(Atsiliepimas iš "Facebook")

Nuostabi klinika, profesionalūs darbuotojai, tikrai profesionaliai ir kruopščiai atlikta burnos higiena ir dantų balinimas, po kurio džiaugiuosi nuostabiai balta šypsena. Rekomenduoju.

GABRIELĖ /

(Atsiliepimas iš "Facebook")

Labai profesionalūs specialistai, visada lieku patenkinta jų paslaugomis. Ačiū.

TOMAS /

(Atsiliepimas iš "Google")

Pirmą kartą lankiausi šioje klinikoje ir galiu pasakyti, jog nuo šiol tik čia ir tvarkysiu savo dantis. Burnos higiena buvo atlikta labai profesionaliai ir kruopščiai. Nuostabus aptarnavimas. Labai rekomenduoju!

MONIKA /

(Atsiliepimas iš "Facebook")

Malonus bei kokybiškas aptarnavimas. Dirba su pažangiomis ir svarbiausia neskausmingomis technologijomis.

AGNĖ /

(Atsiliepimas iš "Facebook")

Geriausia klinika, kurioje teko lankytis. Tiek ten dirbantis personalas labai malonus, tiek jauki aplinka. Visada gera sugrįžti. Ačiū, kad esat! Kiekvienam galiu rekomenduoti ir nei vienas neliks nusivylęs.

dsmile-lt-parduotuve-min.jpg

PROFESIONALIOS BURNOS PRIEŽIŪROS PRIEMONĖS

Saugus, kokybiškas ir mūsų burnos priežiūros specialistų patvirtintas asortimentas.

dsmile-logo-FINAL2020-01.png
IMG_3426a-cpr_edited.jpg

KLAUSKITE / REGISTRUOKITĖS VIZITUI /

Jeigu turite klausimų apie mūsų teikiamas paslaugas, siūlomas burnos priežiūros priemones arba norite užsiregistruoti vizitui, maloniai kviečiame susisiekti jums patogiu būdu.

bottom of page