top of page
Paslaugos - Burnos higiena
IMG_3430a-cpr_edited.jpg

/ BALTŲ DANTŲ DĖMIŲ ŠALINIMAS "ICON" SISTEMA /

Gydymas „Icon“ sistema - fluorozės ir pradinio dantų ėduonies gydymas, kurie pasireiškia baltomis dėmėmis ant dantų paviršiaus. Anksčiau pašalinti tokias dėmes nuo dantų paviršiaus negręžiant ir neplombuojant galimybės nebuvo, todėl dažniausiai pacientai norėdami tolygios dantų spalvos rinkdavosi estetinio plombavimo procedūrą, kurios metu dėmėti dantys būdavo gręžiami ir padengiami estetinėmis plombomis taip paslepiant dantų spalvų skirtumą.

 

Šiais laikais, naujausių technologijų dėka,  atsirado galimybė pašalinti baltas dantų dėmes nesirenkant estetinio plombavimo procedūros ar dantų gręžimo. „Icon“ sistema - pažangus sprendimas siekiant panaikinti fluorozės ir pradinio dantų ėduonies dėmes be dantų gręžimo ir plombavimo.

 

Ši sistema gali padėti panaikinti dviejų tipų dantų dėmes:

  1. Fluorozės sukeltas baltas dėmes;

  2. Pradinio dantų ėduonies sukeltas baltas dėmes.

KAINOS

/ PRIEŠ IR PO / Pamatykite mūsų klinikoje pasiektus baltų dėmių šalinimo "Icon" sistema rezultatus.

registracja
IMG_3426a-cpr_edited.jpg

/ KLAUSKITE / REGISTRUOKITĖS VIZITUI /

Jeigu turite klausimų apie mūsų teikiamas paslaugas arba norite užsiregistruoti vizitui, maloniai kviečiame susisiekti jums patogiu būdu.

/ DAŽNAI UŽDUODAMI KLAUSIMAI /

/ APIE DANTŲ FLUOROZĘ /
/ APIE PRADINĘ ĖDUONIES STADIJĄ /
/ APIE "ICON" SISTEMĄ /
DUK

/ APIE DANTŲ FLUOROZĘ /

Kodėl atsiranda baltos dėmės ant dantų?

Dantų fluorozė tai baltos dėmės ant dantų paviršiaus, kurios dažniausiai reiškia, jog žmogaus dantys savo formavimosi ir vystymosi stadijoje buvo paveikti per didelio fluoro kiekiu esančiu geriamame vandenyje.

Kokios yra dantų fluorozės formos?

Dažniausiai dantų fluorozė pasireiškia dantų paviršiaus išvaizdos pokyčiais – baltos linijos ar baltos, gelsvos, rusvos, rudos dėmės ant dantų emalio, matinis dantų paviršius. Kartais pasitaiko ir sunkesnės dantų fluorozės formos, kada galimas dantų trupėjimas, galiukų nelygumai, o kartais net ir dantų skausmas.

Kaip gydoma dantų fluorozė?

Jeigu dantų fluorozės dėmės paviršius yra baltas ir kietas, tuomet gali būti taikomas fluorozės gydymas be gręžimo ir plombavimo „Icon“ sistema.

/ APIE PRADINĘ ĖDUONIES STADIJĄ /

Ką reiškia pradinis dantų ėduonis?

Pradinis (ankstyvos stadijos) dantų ėduonis reiškia, kada yra pažeistas tik dantų emalis ir negiliau nei viena trečioji dentino (danties sluoksnis po dantų emalio). Toks ėduonis gali būti baltos, gelsvos, rusvos ar rudos spalvos, tačiau tik baltos spalvos ėduonis gali būti gydomas „Icon“ sistema.

Baltos dėmės ant dantų po breketų nuėmimo

Ypač dažnas pradinio ėduonies reiškinys būna pacientams baigus ortodontinį gydymą. Nuėmus breketus pradinis ėduonis dažniausiai pasireiškia baltomis kvadrato formos dėmėmis ant dantų paviršiaus. Taip atsitinka dėl blogo ar netaisyklingo dantų valymo ar neteisingo burnos priežiūros priemonių pasirinkimo nešiojant breketus.

Kodėl svarbu gydyti pradinį ėduonį?

Pradinį dantų ėduonį būtina gydyti todėl, kad laikui bėgant jis tik gilėja ir tampa pažengusiu dantų ėduonimi, kuris pažeidžia gilesnius danties audinius. Tokiu atveju yra neišvengiamas dantų gręžimas ir plombavimas. Gydymas „Icon“ sistema – karieso gydymas be gręžimo ir plombavimo, tai sistema, kuri gali Jums padėti išsaugoti natūralius danties audinius, kurie yra ypač vertinami šiuolaikinėje odontologijoje.

/ APIE "ICON" SISTEMĄ /

Ką gydo „Icon“ sistema?

„Icon“ sistema šalina baltas dantų fluorozės dėmes ir suteikia dantims vienodą bei tolygią spalvą. Dėja, gelsvų ar rusvų fluorozės dėmių pašalinti šia sistema yra neįmanoma. Taip pat, ši sistema stabdo ankstyvos stadijos dantų ėduonį (tik baltos spalvos) ir jį naikina. Procedūros metu yra sunaikinami pirmieji dantų ėduonies židiniai taip užkertant kelią jo plitimui, kol dentinas nėra dar giliai pažeistas. Tiek fluorozės gydymas, tiek pirminio dantų ėduonies šalinimas „Icon“ sistema yra be danties gręžimo ir plombavimo, todėl paciento dantų audiniai lieka nepažeisti.

Koks yra gydymo procesas „Icon“ sistema?

Procedūros pradžioje dantys yra izoliuojami nuo drėgmės, į tarpdančius įspraudžiami kaištukai. Tuomet ant dantų paviršiaus yra užtepama speciali medžiaga, kuri atveria pažeisto emalio poras. Nuplovus šią medžiaga etanoliu ir nusausinus oro srove, ant dantų yra tepama skysta skvarbi kompozitinė derva, kuri lengvai prasiskverbia į atsivėrusias emalio poras ir jas užpildo. Jos spalva yra skaidri, todėl tinka bet kokiam dantų atspalviui. Įsiskverbusi derva yra sukietinama naudojant fluorescencinę lempą, taip yra sutvirtinamas pažeistas emalio sluoksnis ir sustabdomas tolimesnis ėduonies plitimas ir skverbimasis į gilesnius danties sluoksnius. Jeigu dantų pažeidimai yra gilesni, procedūra kartojama. Ši procedūra ne tik sustabdo ėduonies plitimą, bet ir pašalina baltas dantų (fluorozės) dėmes, todėl dantys vėl tampa tolygios spalvos.

Kada negalima taikyti pradinio ėduonies gydymo „Icon“ sistema?

Pradinio ėduonies šalinimą „Icon“ sistema galima taikyti, kada ėduonis yra pažeidęs tik emalį ir pirmąjį dentino trečdalį. Jeigu dantų ėduonis yra gilesnis ir pažeidęs gilesnius danties sluoksnius, tuomet jums gali būti rekomenduojama įprasta dantų plombavimo procedūra. Taip pat, „Icon“ sistema negali pašalinti gelsvų, rusvų arba rudų dėmių, šia sistema įmanoma pašalinti tik baltas dantų dėmes. Į visus klausimus, ar galima taikyti pirminio dantų ėduonies šalinimo procedūrą „Icon“ sistema detaliai gali atsakyti jūsų gydytojas odontologas konsultacijos metu.

Kokie gydymo „Icon“ sistema privalumai?

Dantų ėduonies ankstyvoje stadijoje gydymas ir fluorozės dėmių šalinimas padeda išvengti rimtesnių problemų ir gydymo ateityje. Kuo labiau danties audiniai yra pažeisti, tuo brangiau kainuoja ir gydymas. Problemų aptikimas ankstyvoje stadijoje, taip pat padeda išsaugoti ir natūralius danties audinius, kurie yra itin vertinami šiuolaikinėje odontologijoje. Tai ankstyvos ėduonies stadijos gydymas bei fluorozės dėmių šalinimas be gręžimo ir plombavimo.

 

Po baltų dėmių šalinimo „Icon“ sistema rezultatas yra matomas iškart, todėl galėsite džiaugtis tolygia dantų spalva tuoj pat po procedūros.

 

Taip pat, ši procedūra yra neskausminga ir greita – trunka nuo 30 iki 60 minučių.

Ką reikėtų žinoti prieš procedūrą?

Prieš dantų dėmių šalinimą „Icon“ sistema visada rekomenduojame pasikonsultuoti su gydytoju odontologu. Gydytojas, įvertinęs jūsų ėduonies arba fluorozės būklę, jums atsakys, ar galite atlikti gydymą šia sistema.

 

Specialiai ruoštis pačiai procedūrai nereikia. Svarbu, kad pacientas prieš procedūrą būtų pavalgęs ir atsigėręs, kadangi po procedūros bent 2 valandas rekomenduojama nevalgyti, o iki dienos pabaigos vengti maisto produktų ir gėrimų, kurie savo sudėtyje turi natūralių ar cheminių dažiklių, pavyzdžiui kavos, kakavos, arbatos, raudono vyno, sulčių, gazuotų, energetinių ir kitų dažytų gėrimų, burokėlių, sojos padažo, morkų, uogų ir kitų produktų.

Nuo kokio amžiaus galima atlikti gydymą „Icon“ sistema? 

Šiai procedūrai nėra jokios amžiaus ribos ir ją galima taikyti visiems norintiems apsisaugoti nuo ėduonies plitimo žalos bei norint atsikratyti baltų emalio dėmių ant nuolatinių dantų. 

Ar dantų ėduonies gydymas „Icon“ sistema skausmingas?

Fluorozės ir pradinio ėduonies šalinimas „Icon“ sistema yra visiškai neskausminga procedūra, o jos metu naudojamos medžiagos nesukelia dantų jautrumo ir neerzina danties, jo nežaloja.

Ar galima „Icon“ procedūrą kombinuoti su dantų balinimu?

Taip. Odontologai ir burnos higienistai rekomenduoja 2 savaites prieš baltų dantų dėmių šalinimą „Icon” sistema atlikti dantų balinimą klinikoje arba kapomis namuose, jeigu pacientas pageidauja baltesnės šypsenos rezultatų. 

Kiek trunka „Icon“ procedūra?

Ši procedūra trunka nuo 30 iki 60 minučių.

apie fluoroze
apie eduoni
apie icon
kainos

/ BALTŲ DANTŲ DĖMIŲ ŠALINIMO "ICON" SISTEMA KAINOS /

1 dantis (jeigu gydomas 1 dantis)

1 dantis (jeigu gydomi 2 dantys ir daugiau)

89 €

55 €

bottom of page