BLOGO BURNOS KVAPO GYDYMAS

Ar žinojote, kad 90% blogo burnos kvapo sukėlėjų gyvena Jūsų burnoje? Blogas burnos kvapas yra būdingas daugumai (50-65% populiacijos) ir jo negalima priskirti vienai ar kitai amžiaus grupei ar lyčiai: kiekvienas kartais ar nuolat gali pajusti nemalonų burnos kvapą. Žmonės dažniausiai nenori apie tai kalbėti ir nežino kokios yra šios problemos priežastys.

Mūsų klinikoje yra naudojama šviesa aktyvuota dezinfekcija. Atliekant šią procedūrą ženkliai yra sumažinamas periopatogeninių bakterijų kiekis bei dantenų kišenių gylis. Priešingai nei antibiotikai, šviesa aktyvuota dezinfekcija veikia akimirksniu, nes reaktyvus deguonis sudrasko bakterijos membraną, nesukuria bakterijų atsparumo ir neturi šalutinio neigiamo poveikio.

 

APIE PROCEDŪRĄ

Šviesa aktyvuota dezinfekcija atliekama, naudojant fotoaktyvią substanciją (fotoiniciatorių) ir tam tikro bangos ilgio šviesą. Fotoiniciatorius, aktyvuotas šviesa, skaido deguonies molekulę į laisvuosius O· radikalus arba neigiamus O- anijonus, kitaip vadina-mus ROS (Reactive Oxygen Specimen = reaktyvus deguonis).

 

BLOGO BURNOS ERTMĖS KVAPO (HALITOZĖS) ŠALINIMAS

Dažniausia halitozės priežastis yra bakterijos, kurios išskiria lakius sieros junginius. Šios bakterijos gyvena nugarinėje liežuvio dalyje. Efektyviausias halitozės gydymas – tai bakterijų biofilmo pašalinimas. Klinikoje atliekama dezinfekcija su reaktyviu deguonimi, ant liežuvio aplikuojama probiotikų gelio su milijardais teigiamų laktobacilų, taip neleidžiant plisti gram-neigiamų bakterijų kolonijai. Teigiamų bakterijų koncentracijos palaikymui skiriami probiotikai.

BLOGO BURNOS KVAPO GYDYMAS

Blogo burnos kvapo gydymas

Blogo burnos kvapo gydymas + higiena

45 €

90 €

PRENUMERUOKITE MŪSŲ NAUJIENAS