Ar žinote, kad profesionalią burnos higienos procedūrą rekomenduojama atlikti kas 6 mėnesius norint išlaikyti dantis sveikus?

REGISTRUOKITĖS profesionaliai burnos higienos procedūrai dabar ir ...

... GAUKITE 25 € VERTĖS DOVANĄ

 

PAMATYKITE, kaip vyksta profesionali burnos higienos procedūra mūsų klinikoje.

PRIEŠ IR PO. Mūsų klinikoje pasiekti profesionalios burnos higienos rezultatai.

Kas įeina į profesionalią burnos higienos procedūros programą?

Įvertinama burnos gleivinė, plombų būklė, protezų būklė, periodonto būklė, nustatomas dantų valymo efektyvumas, atliekama karieso diagnostika. Procedūros metų profesionaliai nuvalomi dantys ir implantai. Taip pat, įeina fluoro aplikacijos ir silantų uždėjimas. Poliruojamas plombų paviršius po estetinio plombavimo. Kad dantys nebūtų jautrūs, specialiomis priemonėmis gydomi apsinuoginę dantų kakleliai. Procedūros pabaigoje - burnos priežiūros pamoka. Mokoma, kaip atlikti burnos higieną namie, parenkamos higienos priemonės (dantų siūlas, plastmasiniai krapštukai, tarpdančių šepetėliai ir kt.), aiškinama apie sveiką mitybą.

 

REGISTRUOKITĖS profesionaliai burnos higienos procedūrai (59 €) dabar ir gaukite 25 € vertės profilaktinę dantų pastą DOVANŲ!

* Pasiūlymas galioja tik pildant aukščiau pateiktą registracijos formą.

Pasiūlymas galioja ...

Inesa

Tik geriausi atsiliepimai apie šia kliniką. Malonus aptarnavimas, puikiai atlikta burnos higiena. Maloniai ir su šypsena atsakyta į visus klausimus. Specialistės puikios! Labai rekomenduoju! Ačiū.

Dovydas

Pati geriausia klinika. Puikus kolektyvas atliekantis nepriekaištingą darbą. Malonu čia ateiti ir patikėti savo šypseną jiems! 

Agnė

Patys geriausi atsiliepimai apie šioje klinikoje dirbančias specialistes! Agnė, Dovilė, Lina - puikiai atliktas kiekvienos iš jų darbas, išsamiai atsakyta į kiekvieną klausimą, patarimai, konsultacijos. Tikrai rekomenduoju! 

 

+370 652 05656

Gegužės g. 1, Klaipėda