top of page
Paslaugos - Burnos higiena
IMG_3430a-cpr_edited.jpg

/ DANTŲ BALINIMAS "PHILIPS ZOOM" SISTEMA IR KAPOMIS NAMUOSE /

Dantų balinimas "Philips Zoom" yra pažangi bei moksliniais tyrimais paremta procedūra. Šis dantų balinimas yra saugus, efektyvus ir labai greitas. Dantų balinimo „Philips Zoom“ rezultatai Jus tikrai nustebins, kadangi po šios procedūros dantys tampa baltesni ne mažiau nei 4-iais atspalviais, o dažniausiai ir visais 8-iais. „Philips Zoom“ siūlo du dantų balinimo metodus: klinikoje (arba kitaip tariant odontologinėje kėdėje) ir kapomis namuose.

Visiems pacientams atliekantiems dantų balinimą klinikoje, po procedūros per 1 – 2 darbo dienas nemokamai pagaminame dantų balimo kapas maksimaliam dantų baltumui išgauti pratęsiant balinimą namuose. Dantų balinimo gelius balinimui namuose galite įsigyti po procedūros mūsų klinikos parduotuvėje. Taip pat, teikiame ir atskirą balinančių kapų pagaminimo paslaugą, nenorintiems balinti dantų klinikoje.

 

Kaip ir prieš bet kokią procedūrą, prieš dantų balinimą labai svarbu apsilankyti konsultacijoje pas gydytoją odontologą, kuris įvertins jūsų burnos ertmės būklę bei dantų spalvos pokyčių priežastį ir suteiks jums leidimą balinti dantis. Dantų balinimas tinka ne kiekvienam, kartais dantų patamsėjimas turi tokias priežastis, kurias pradžioje reikia gydyti, o tik tada galima taikyti dantų balinimo procedūrą.

 

Svarbu žinoti, kad prieš bet kurį dantų balinimą, profesionali burnos higienos procedūra yra būtina - svarbu pašalinti visas apnašas ir akmenis, kad dantys išbaltų tolygiai ir visur vienodai. Profesionalią burnos higienos procedūrą rekomenduojama atlikti ne anksčiau negu dvi savaitės iki dantų balinimo.

/ DANTŲ BALINIMAS "PHILIPS ZOOM / Sužinokite plačiau apie mūsų klinikoje atliekamą dantų balinimą lempa arba kapomis bei šių procedūrų etapus.

/ PRIEŠ IR PO / Pamatykite mūsų klinikoje pasiektus dantų balinimo "Philips Zoom" sistema rezultatus.

registracija
IMG_3426a-cpr_edited.jpg
/ KLAUSKITE / REGISTRUOKITĖS VIZITUI /
Kaip pageidaujate su Jumis susisiekti? *
Ar pageidaujate gauti mūsų naujienlaiškius? *

Dėkojame, kad kreipėtės!

Susisieksime su Jums greitu metu.

/ KONTAKTAI /

+370 652 05656 | info@dsmile.lt

Gegužės g. 1, Klaipėda, Lietuva

DARBO LAIKAS:

Pirmadienis - Penktadienis 9:15 - 18:15

Pietų pertrauka 13:15 - 14:15

DUK

/ DANTŲ BALINIMAS KLINIKOJE /

Kaip vyksta dantų balinimas „Philips Zoom“ sistema?

Pirmiausia dantų balinimo procedūra yra pradedama ant dantenų ir lūpų uždedant apsaugą. Tuomet ant dantų paviršiaus tepamas "Philips Zoom" gelis, kuris aktyvuojamas "Philips Zoom" lempa, kuri veikia 15 minučių. Šie veiksmai yra pakartojami 4 kartus. Procedūros pabaigoje dantys dantų jautrumą mažinančiu geliu.

 

Kiekvienam pacientui po dantų balinimo „Philips Zoom“ sistema kėdėje yra nuimamas dantų antspaudas kapoms pagaminti, kad pacientas galėtų pratęsti dantų balinimą namuose maksimaliam dantų baltumui išgauti. Šias kapas mes dovanojame kiekvienam pacientui balinančiam dantis kėdėje. Dantų balinimo gelius balinimui namuose galite įsigyti po procedūros mūsų klinikos parduotuvėje. Dantų kapų pranašumas - praėjus laikui ir jūsų dantims praradus buvusį baltumą, jūs visada galite jį atsišviežinti įsigijus balinimo gelius ir atlikus dantų balinimo procedūrą kapomis namuose.

 

Plačiau apie tai skaitykite skiltyje „Dantų balinimas kapomis“.

Kiek laiko trunka dantų balinimas?

Dantų balinimas „Philips Zoom“ sistema klinikoje trunka apie 2 valandas. Procedūra pradedama pasiruošimu, po kurios yra atliekami 4 balinimo seansai po 15 minučių naudojant “Philips Zoom” lempą.

Kaip veikia „Philips Zoom“ balinimo sistema klinikoje?

Pagrindinė balinančio "Philips Zoom" gelio sudedamoji dalis yra vandenilio peroksidas, kuris aktyvuojamas "Philips Zoom" lempa skyla į vandenį ir deguonį. Deguonis prasiskverbia į danties paviršių ir jį pašviesina, nepažeisdamas danties kietųjų audinių ir nepakeisdamas dantų struktūros.

Ką reikėtų žinoti prieš registruojantis dantų balinimo procedūrai?

Svarbu žinoti, kad prieš bet kurį dantų balinimą, profesionali burnos higienos procedūra yra būtina - svarbu pašalinti visas apnašas ir akmenis, kad dantys išbaltų tolygiai ir visur vienodai. Profesionalią burnos higienos procedūrą rekomenduojama atlikti ne anksčiau negu dvi savaitės iki dantų balinimo.

Ar dantų balinimo procedūra yra skausminga?

Dantų balinimas „Philips Zoom“ sistema klinikoje yra neskausmingas, tačiau retais atvejais dantys gali būti šiek tiek jautrūs procedūros metu arba po jos. Procedūros metu yra tepamas dantų jautrumą mažinantis gelis, todėl skausmo rizika sumažėja iki minimalios. Jeigu neženklus dantų jautrumas jaučiamas ir po procedūros, mūsų parduotuvėje galite įsigyti specialų gelį skirtą mažinti dantų jautrumą po dantų balinimo procedūros. Visapusiškai dantų apsaugai odontologai ir burnos higienistai rekomenduoja naudoti dantų paviršių remineralizuojančią pastą.

Maksimaliam dantų balinimo rezultatui...

Kiekvienam pacientui po dantų balinimo „Philips Zoom“ sistema kėdėje yra nuimamas dantų antspaudas kapoms pagaminti, kad pacientas galėtų pratęsti dantų balinimą namuose maksimaliam dantų baltumui išgauti. Šias kapas mes dovanojame kiekvienam pacientui balinančiam dantis kėdėje. Dantų balinimo gelius balinimui namuose galite įsigyti po procedūros mūsų klinikos parduotuvėje. Balinimo kapų pranašumas - praėjus laikui ir jūsų dantims praradus buvusį baltumą, jūs visada galite jį atsišviežinti įsigijus balinimo gelius ir atlikus dantų balinimo procedūrą kapomis namuose.

 

Plačiau apie tai skaitykite skiltyje „Apie dantų balinimą „Philips Zoom“ kapomis namuose“.

DANTŲ BALINIMAS KAPOMIS /

Kaip naudoti "Philips Zoom" dantų balinimas kapas?

Dantų balinimo namuose metu pacientas pats kontroliuoja balinimo procedūrą. Į individualiai pacientui pagamintas apatinio ir viršutinio žandikaulio dantų kapas pacientas pats įsišvirkščia balinimo gelį ir užsideda ant dantų. Priklausomai nuo naudojamo gelio stiprumo, kapos nešiojamos dieną arba naktį. Veiklioji balinimo gelio medžiaga yra vandenilio peroksidas.

 

Balinimo kapų pranašumas - praėjus laikui ir jūsų dantims praradus buvusį baltumą, jūs visada galite jį atsišviežinti įsigijus balinimo gelius ir atlikus dantų balinimo procedūrą kapomis namuose.

 

Daugiau informacijos apie dantų balinimą kapomis namuose, dantų priežiūrą jo metu, balinimo trukmę, galimus šalutinius poveikius skaitykite atmintinėje ČIA.

Ką reikėtų žinoti prieš atliekant dantų balinimo procedūrą kapomis namuose?

Svarbu žinoti, kad prieš bet kurį dantų balinimą, profesionali burnos higienos procedūra yra būtina - svarbu pašalinti visas apnašas ir akmenis, kad dantys išbaltų tolygiai ir visur vienodai. Profesionalią burnos higienos procedūrą rekomenduojama atlikti ne anksčiau negu dvi savaitės iki dantų balinimo.

PO DANTŲ BALINIMO /

Ko vengti po dantų balinimo procedūros?

Dantų balinimo kapomis metu ir dvi savaites po bet kokios dantų balinimo procedūros venkite rūkyti, negerkite ir nevalgykite dantis dažančių produktų: kavos, kakavos, arbatos, raudono vyno, sulčių, gazuotų, energetinių ir kitų dažytų gėrimų, burokėlių, sojos padažo, morkų, uogų ir kitų produktų, kuriuose yra natūralių ar cheminių dažiklių.

Kaip prižiūrėti dantis po dantų balinimo procedūros?

Kad po dantų balinimo procedūros dantys išliktų maksimaliai balti, svarbu žinoti keletą taisyklių ir jomis vadovautis. Teisinga dantų priežiūra po dantų balinimo yra ypatingai svarbi, todėl kviečiame susipažinti su:

  • Atmintine po dantų balinimo klinikoje ČIA;

  • Atmintine balinantiems dantis kapomis namuose ČIA.

Kokią dantų pastą naudoti dantų balinimo metu ir po jo?

Po bet kurios dantų balinimo procedūros dantų paviršius praranda drėgmę, tampa sausesnis ir matinis. Naudokite dantų paviršių remineralizuojančią dantų pastą, kuri atstato dantų paviršiaus drėgmę, padeda dantims atgauti blizgesį. Šią dantų pastą galite įsigyti mūsų parduotuvėje, o esant poreikiui suteiksime jums nemokamą konsultaciją renkantis produktą.

Ką daryti, jeigu po balinimo arba balinimo metu dantys tapo jautrūs?

Dantų balinimo „Philips Zoom“ sistema ir kapomis namuose procedūros yra neskausmingos, tačiau retais atvejais dantys gali būti šiek tiek jautrūs procedūros metu arba po jos.

Procedūros metu (atliekant balinimą klinikoje) yra tepamas dantų jautrumą mažinantis gelis, todėl skausmo rizika sumažėja iki minimalios. Jeigu neženklus dantų jautrumas jaučiamas ir po procedūros, mūsų parduotuvėje galite įsigyti specialų gelį skirtą mažinti dantų jautrumą po dantų balinimo procedūros. Jeigu atliekate dantų balinimą kapomis namuose ir pajutote, kad dantys yra jautresni, taip pat rekomenduojame įsigyti dantų jautrumą mažinantį gelį.

Kiek ilgai po “Philips Zoom” balinimo dantys išlieka balti?

Po "Philips Zoom" balinimo procedūros dantys visuomet išliks baltesni nei buvo prieš procedūrą. Tačiau kaip ilgai jūsų dantys išliks balti, priklauso nuo jūsų burnos higienos bei mitybos įpročių. Rekomenduojama laikytis įprastos kasdienės asmeninės burnos higienos bei reguliariai atlikti profesionalią burnos higienos procedūrą. Balinančios dantų pastos naudojimas taip pat padės išsaugoti dantų baltumą.

AR GALIMA BALINTI DANTIS, JEIGU... /

Ar galima balinti dantis, jeigu turite estetinių plombų?

Jeigu turite estetinių plombų, dantų balinimo metu, kaip ir bet kuri kita plomba, neišbals. Tokiu atveju reikėtų atsisakyti dantų balinimo procedūros arba po dantų balinimo procedūros, esant spalvų skirtumui perplombuoti dantis.

 

Geriausias sprendimas - prieš atliekant estetinį plombavimą iš anksto atlikti dantų balinimą. Tokiu atveju estetinių plombų šviesumas bus parinktas pagal jūsų jau išbalintus dantis.

Ar galima balinti dantis, jeigu turite keramikos laminates?

Keramikos laminatės, kaip ir estetinės plombos, dantų balinimo metu nebąla, todėl jeigu turite keramikos laminates, reikėtų atsisakyti dantų balinimo procedūros arba po dantų balinimo jas keisti, kad nebūtų matomas dantų spalvų skirtumas.

 

Geriausias sprendimas - prieš dedant keramikos laminates iš anksto atlikti dantų balinimą. Tokiu atveju keramikos laminačių šviesumas bus parinktas pagal jūsų jau išbalintus dantis.

Ar galima balinti dantis, jeigu turite implantų/protezų?

Svarbu atsiminti, kad dantų balinimo procedūra balina tik dantis, plombų ar protezuotų dantų spalva nepakis. Jeigu priekiniai dantys yra protezuoti, reikėtų atsisakyti balinimo procedūros arba po procedūros iš naujo protezuoti dantis, jūsų dantys neišsiskirtų savo spalva nu protezų.

 

Geriausias sprendimas – dantų balinimo procedūrą atlikti prieš dantų protezavimą.

Ar galima balinti dantis, jeigu laukiatės arba žindote?

Dantų balinimo procedūros nerekomenduojamos nėščioms bei žindančioms moterims.

Ar galima balinti dantis, jeigu esate jaunesnis negu 18 metų?

Dantų balinimo procedūros nerekomenduojamos jaunesniems negu 18 metų.

klinikoje
kapomis
po balinimo
ar galima
kainos

/ DANTŲ BALINIMO "PHILIPS ZOOM" KAINOS /

 

Dantų balinimas „Philips Zoom“ sistema + balinimo kapos

Dantų balinimas „Philips Zoom“ sistema + balinimo kapos + 2 balinimo geliai

Dantų balinimo kapos + 2 balinimo geliai

249 €

289 €

109 €

/ PROFESIONALIOS BURNOS HIGIENOS + DANTŲ BALINIMO "PHILIPS ZOOM" KAINOS /

Burnos higiena + balinimas „Philips Zoom“ sistema + balinimo kapos

Burnos higiena + balinimas „Philips Zoom“ sistema + balinimo kapos + 2 balinimo geliai

Burnos higiena + balinimo kapos + 2 balinimo geliai

318 €

358 €

178 €

* Atliekant dantų balinimą, profesionalios burnos higienos „Plius“ kaina 69 € (įprasta kaina 79 €)

bottom of page