top of page
Paslaugos - Burnos higiena
IMG_3430a-cpr_edited.jpg

/ DANTŲ BALINIMAS "PHILIPS ZOOM" SISTEMA IR KAPOMIS NAMUOSE /

Dantų balinimas "Philips Zoom" yra pažangi bei moksliniais tyrimais paremta procedūra. Šis dantų balinimas yra saugus, efektyvus ir labai greitas. Dantų balinimo „Philips Zoom“ rezultatai Jus tikrai nustebins, kadangi po šios procedūros dantys tampa baltesni ne mažiau nei 4-iais atspalviais, o dažniausiai ir visais 8-iais. „Philips Zoom“ siūlo du dantų balinimo metodus: klinikoje (arba kitaip tariant odontologinėje kėdėje) ir kapomis namuose.

Visiems pacientams atliekantiems dantų balinimą klinikoje, po procedūros per 1 – 2 darbo dienas nemokamai pagaminame dantų balimo kapas maksimaliam dantų baltumui išgauti pratęsiant balinimą namuose. Dantų balinimo gelius balinimui namuose galite įsigyti po procedūros mūsų klinikos parduotuvėje. Taip pat, teikiame ir atskirą balinančių kapų pagaminimo paslaugą, nenorintiems balinti dantų klinikoje.

 

Kaip ir prieš bet kokią procedūrą, prieš dantų balinimą labai svarbu apsilankyti konsultacijoje pas gydytoją odontologą, kuris įvertins jūsų burnos ertmės būklę bei dantų spalvos pokyčių priežastį ir suteiks jums leidimą balinti dantis. Dantų balinimas tinka ne kiekvienam, kartais dantų patamsėjimas turi tokias priežastis, kurias pradžioje reikia gydyti, o tik tada galima taikyti dantų balinimo procedūrą.

 

Svarbu žinoti, kad prieš bet kurį dantų balinimą, profesionali burnos higienos procedūra yra būtina - svarbu pašalinti visas apnašas ir akmenis, kad dantys išbaltų tolygiai ir visur vienodai. Profesionalią burnos higienos procedūrą rekomenduojama atlikti ne anksčiau negu dvi savaitės iki dantų balinimo.

/ DANTŲ BALINIMAS "PHILIPS ZOOM / Sužinokite plačiau apie mūsų klinikoje atliekamą dantų balinimą lempa arba kapomis bei šių procedūrų etapus.

/ PRIEŠ IR PO / Pamatykite mūsų klinikoje pasiektus dantų balinimo "Philips Zoom" sistema rezultatus.

registracija
IMG_3426a-cpr_edited.jpg
/ KLAUSKITE / REGISTRUOKITĖS VIZITUI /
Kaip pageidaujate su Jumis susisiekti? *
Ar pageidaujate gauti mūsų naujienlaiškius? *

Dėkojame, kad kreipėtės!

Susisieksime su Jums greitu metu.

/ KONTAKTAI /

+370 652 05656 | info@dsmile.lt

Gegužės g. 1, Klaipėda, Lietuva

DARBO LAIKAS:

Pirmadienis - Penktadienis 9:15 - 18:15

Pietų pertrauka 13:15 - 14:15

/