DANTŲ BALINIMAS

DANTŲ BALINIMAS SU PHILIPS ZOOM

 

Dantų balinimo sistema Philips ZOOM yra pažangi bei moksliniais tyrimais paremta procedūra. Dantų balinimas su Philips ZOOM atliekamas profilaktikos ir grožio centre "Dsmile" yra saugus, efektyvus ir labai greitas. Jus tikrai nustebins procedūros rezultatai. Po šios procedūros dantys tampa baltesni ne mažiau nei 4-iais atspalviais, o dažniausiai ir visais 8-iais.

 

KAIP VYKSTA DANTŲ BALINIMAS SU PHILIPS ZOOM?

Pirmiausia ant dantenų ir lūpų uždedama apsauga. Tuomet ant dantų paviršiaus tepamas Philips ZOOM gelis, kuris aktyvuojamas Philips ZOOM lempa. Procedūros pabaigoje dantys padengiami fluoru. Visa procedūra užtrunka apie pusantros valandos.

 

KAIP VEIKIA ZOOM BALINIMO SISTEMA?

Pagrindinė balinančio Philips ZOOM gelio sudedamoji dalis yra vandenilio peroksidas, kuris aktyvuojamas Philips ZOOM lempa skyla į vandenį ir deguonį. Deguonis prasiskverbia į danties paviršių ir jį pašviesina, nepažeisdamas danties kietųjų audinių ir nepakeisdamas dantų struktūros.

 

AR PO ZOOM BALINIMO PROCEDŪROS DANTYS ILGAI IŠLIEKA BALTI?

Po Philips ZOOM balinimo procedūros dantys visuomet išliks baltesni nei buvo prieš procedūrą. Tačiau kaip ilgai jūsų dantys išliks balti priklauso nuo jūsų burnos higienos bei valgymo ir gėrimo įpročių. Rekomenduojama laikytis įprastos kasdienės asmeninės burnos higienos bei reguliariai atlikti profesionalią burnos higienos procedūrą. Balinančios dantų pastos naudojimas taip pat padės išsaugoti dantų baltumą. 

 

KOKS YRA DANTŲ BALINIMO SU ZOOM ŠALUTINIS POVEIKIS?

 Kai kuriems žmonėms gali pasireikšti dantų jautrumas. Tačiau šis šalutinis poveikis labai retas.

 

KĄ REIKĖTŲ ŽINOTI PRIEŠ REGISTRUOJANTIS ZOOM BALINIMO PROCEDŪRAI?

Svarbu žinoti, kad prieš Philips ZOOM balinimo procedūrą reikėtų atlikti profesionalią burnos higienos procedūrą, kad dantys neturėtų apnašų.

 

Philips ZOOM arba kitos balinimo priemonės balina tik dantis. Plombų ar protezuotų dantų spalva nepakis. Jeigu priekiniai dantys yra plombuoti arba protezuoti, reikėtų atsisakyti balinimo procedūros arba po procedūros iš naujo perplombuoti arba iš naujo protezuoti dantis, kad plombos ir dantys neišsiskirtų savo spalva.

 

Procedūros nerekomenduojama atlikti vaikams iki 18 metų, nėščioms bei žindančioms moterims.

 

DANTŲ BALINIMAS NAMUOSE NAUDOJANT KAPAS

 

Dantų balinimo namuose metu pacientas pats kontroliuoja balinimo procedūrą. Į individualiai pacientui pagamintas apatinio ir viršutinio žandikaulio dantų kapas, pacientas pats įsišvirkščia balinimo gelį ir užsideda ant dantų. Priklausomai nuo naudojamo gelio stiprumo, kapos nešiojamos dieną arba naktį. Veiklioji balinimo gelio medžiaga yra vandenilio peroksidas.

DANTŲ BALINIMAS

Balinimas "Philips Zoom" sistema

Balinimas kapomis + 2 balinimo švirkštai

Higiena + balinimas  "Philips Zoom" sistema 

Higiena + "Zoom" balinimas + kapos + 2 balinimo švirkštai

Higiena + kapos + 2 balinimo švirkštai

229 €

99 €

269 €

309 €

139 €

PRENUMERUOKITE MŪSŲ NAUJIENAS