top of page
Paslaugos - Burnos higiena
IMG_3430a-cpr_edited.jpg

/ DANTŲ BŪKLĖS DIAGNOSTIKA SU "VISTACAM" /

„VistaCam“ tai intraoralinė kamera, kurios pagalba galime užtikrinti geriausią ėduonies ir dantų valymo efektyvumo diagnostiką. Ji yra atliekama profesionalios burnos higienos procedūros metu (įtraukta į programą), tačiau esant poreikiui šiai diagnostikai galima registruotis ir atskirai.

/ DANTŲ BŪKLĖS DIAGNOSTIKA SU "VISTACAM" / Sužinokite plačiau apie mūsų klinikoje atliekamą dantų būklės diagnostiką mikrooraline kamera.

IMG_3426a-cpr_edited.jpg

/ KLAUSKITE / REGISTRUOKITĖS VIZITUI /

Jeigu turite klausimų apie mūsų teikiamas paslaugas arba norite užsiregistruoti vizitui, maloniai kviečiame susisiekti jums patogiu būdu.

registracja

Naudojant „VistaCam“ intraoralinę kamerą mūsų klinikos specialistai gali aptikti ėduonį net ir ankstyvoje stadijoje, kada plika akimi jį aptikti gali būti per daug sudėtinga. Šios intraoralinės kameros pagalba, dėl jos komfortiškos ir siauros galvutės leidžiančios pacientui maksimaliai atsipalaiduoti, galima apžiūrėti net ir sunkiai matomas bei prieinamas vietas (pavyzdžiui protinius dantis), todėl šis diagnostinis tyrimas yra ypač tikslus. 

 

Šios kameros vaizdą realiu laiku pacientas pats gali stebėti sėdėdamas burnos higienisto kėdėje. Specialistas supažindina pacientą su esama dantų ir burnos būkle, aptaria esančias problemas ir grėsmes, duoda patarimų dėl dantų valymo efektyvumo tobulinimo. 

 

Plačiau apie profesionalią burnos higienos procedūrą skaitykite ČIA.

/ DANTŲ BŪKLĖS DIAGNOSTIKOS KAINA /

Dantų būklės diagnostika su "VistaCam"

10 €

Kainos
placiau
bottom of page