top of page
Paslaugos - Burnos higiena
IMG_3430a-cpr_edited.jpg

/ DANTŲ PAPUOŠALAI /

Norintiems turėti išskirtinę ir spindinčią šypseną, dantų papuošalai yra puikus pasirinkimas suteikiantis šypsenai subtilaus išskirtinumo. Dantų papuošalai – tai iš aukštos kokybės medžiagų pagaminti kristalai, kurie yra sertifikuoti Europos Sąjungoje. Šie kristalai yra klijuojami ant vieno arba kelių priekinių dantų (priklauso nuo paciento pageidavimo). Toks pasirinkimas gali ne tik subtiliai papuošti jūsų šypseną, bet ir paslėpti tam tikrus emalio paviršiaus trūkumus, pavyzdžiui baltas fluorozės dėmes, gilumines pigmentines dėmes ar kitus defektus.

DUK
20170516_150214-min.jpg

/ DANTŲ PAPUOŠALAS /

registracija
IMG_3426a-cpr_edited.jpg

/ KLAUSKITE / REGISTRUOKITĖS VIZITUI /

Jeigu turite klausimų apie mūsų teikiamas paslaugas arba norite užsiregistruoti vizitui, maloniai kviečiame susisiekti jums patogiu būdu.

/ DAŽNAI UŽDUODAMI KLAUSIMAI /

Ar dantų papuošalai kenkia dantims?

Ne, dantų papuošalai nekenkia dantims ir emalio nepažeidžia. Juos saugu tiek klijuoti, tiek nešioti, tiek nuimti. Dantų papuošalas gali pakenkti dantims, jeigu pacientas nesilaiko taisyklingos asmeninės burnos higienos namuose, nevalo zonos aplink papuošalą. Aplink papuošalą susikaupusios apnašos gali demineralizuoti emalį, kas sukelia emalio spalvos pakitimus visam gyvenimui. Tad norint, kad dantų papuošalas nepakenktų jūsų dantims, kruopšti ir taisyklinga burnos ertmės priežiūra yra privaloma.

Kaip atliekama dantų papuošalo uždėjimo procedūra?

Tokia procedūra yra labai greita – trunka apie 30 minučių. Ji yra visiškai neskausminga ir nedaranti jokios žalos dantų emaliui. Dantų puošybos proceso eiga:

 • Prieš pradedant papuošalo klijavimo procedūrą, danties, ant kurio bus klijuojamas papuošalas, paviršius yra nuvalomas ir nupoliruojamas specialiomis medžiagomis;

 • Tuomet danties paviršius yra pašiurkštinamas specialiu geliu, kad kristalas geriau prisiklijuotų;

 • Vėliau yra tepama speciali surišimo medžiaga (liaudiškai tariant klijai) ir uždedamas kristalas. Surišimo medžiaga yra sukietinama ultravioletinių spindulių lempa;

 • Jeigu yra pastebimas surišimo medžiagos perteklius, jis yra saugiai ir lengvai pašalinimas.

Kiek laiko galima nešioti dantų papuošalą?

Dantų papuošalus rekomenduojama nešioti nuo kelių mėnesių iki vienerių metų, tačiau nešiojimo trukmė taip pat priklauso ir nuo jūsų asmeninės burnos higienos bei mitybos įpročių. Jeigu norite, kad jūsų papuošalas ant dantų liktų ilgiau, nerekomenduojama valgyti labai kieto maisto ir kruopščiai prižiūrėti bei valyti savo burnos ertmę.

Kaip atliekamas dantų papuošalo šalinimas?

Dantų papuošalas laikui einant gali nukristi pats arba gali būti pašalintas specialisto kabinete. Jeigu papuošalas nukrenta pats, dažniausiai ant dantų paviršiaus lieka surišamosios medžiagos, kurią reikia nupoliruoti, tad abiem atvejais turite kreiptis į savo specialistą. Dantų papuošalo šalinimo procedūra yra visiškai saugi, neskausminga, nekenkia dantų emaliui ir nepalieka jokių žymių.

Kaip prižiūrėti dantų papuošalą?

Burnos priežiūros specialistai zoną aplink dantų papuošalą rekomenduoja valyti su vieno danties šepetėliu. Tai darykite ryte ir vakare dantų valymo metu. Esant prastai burnos higienai, gali atsirasti negrįžtamų emalio pažeidimų, kuriuos vėliau tektų gydyti.

Kada negalima klijuoti dantų papuošalo?

Dantų papuošalo negalima klijuoti, kada dantis yra pažeistas ėduonies. Taip pat to nerekomenduojama daryti esant dantenų ligoms, dideliam apnašų bei akmenų kiekiui, burnos gleivinės ligoms. Svarbu, kad prieš puošiant dantis jūsų burna ir dantys būtų sveiki. Prieš puošiant jūsų dantis, jums gali būti pasiūlyta profesionali burnos higienos procedūra.

Ką svarbu žinoti apie dantų papuošalus?

 • Prieš puošiant dantis, profesionali burnos higiena yra labai rekomenduotina;

 • Dantų papuošalai yra neklijuojami, jeigu dantis yra pažeistas ėduonies arba stebimas dantenų uždegimas;

 • Pirmomis dienomis galite nežymiai jausti dantų papuošalą ant savo danties vidine lūpų puse, tačiau praėjus kelioms dienoms šis pojūtis dingsta ir prie papuošalo yra priprantama;

 • Dantų papuošalus rekomenduojama nešioti nuo kelių mėnesių iki vienerių metų;

 • Dantų papuošalo nešiojimo metu, rekomenduojama jo rankomis neliesti ir vengti kieto maisto;

 • Atsakingai rūpinkitės asmenine burnos higiena ir valykite zoną aplink papuošalą vieno danties šepetėliu kasdien;

 • Atsiklijavus papuošalui rekomenduojama kreiptis į kliniką naujo papuošalo uždėjimui arba klijų pašalinimui nuo danties paviršiaus;

 • Rūkantys ir daug kavos geriantys asmenys turėtų atkreipti dėmesį į tai, kad nuėmus papuošalą, dantų emalio spalvos gali skirtis – po papuošalu buvusi vieta gali būti šviesesnė. Tokiu atveju yra rekomenduojamas dantų balinimas.

/ DANTŲ PAPUOŠALŲ KAINOS /

Dantų papuošalo uždėjimas (kai klijuojamas 1 kristalas)

Dantų papuošalo uždėjimas (kai klijuojami 2 ir daugiau kristalai)

Dantų papuošalo nuėmimas

 

39 €

35 €

20 €

kainos
bottom of page