IMG_3430a-cpr_edited.jpg

/ DOVANŲ KUPONAI /

Kas gi gali būti geriau nei praktiška ir naudinga dovana artimojo šypsenai? Mūsų klinikoje galite įsigyti dovanų kuponus tiek paslaugoms atlikti, tiek burnos priežiūros priemonių parduotuvėje apsipirkti. Norint įsigyti dovanų kuponų, kviečiame atvykti į "Dsmile" kliniką adresu Gegužės g. 1 Klaipėdoje. 

 

Susipažinkite su mūsų klinikos dovanų galimybėmis.

/ DOVANŲ KUPONAS PARDUOTUVĖJE APSIPIRKTI /

Šis dovanų kuponas suteikia galimybę jūsų artimajam apsipirkti "Dsmile" burnos priežiūros priemonių parduotuvėje, kurioje yra tik odontologų ir burnos higienistų atrinkti produktai. Mūsų specialistai visada konsultuoja nemokamai ir parenka burnos priežiūros produktus pagal kiekvieno kliento burnos ir dantų būklę. Norėdami parodyti savo artimajam, kad jums rūpi jo arba jos burnos ir dantų sveikata, padovanokite jam šį kuponą. Mūsų patirtis, žinios ir kokybiškos priemonės užtikrins tinkamą kliento burnos priežiūrą namuose.

Kupono vertė: pasirenkama individualiai.

dovanu-kuponas-dsmile-shop-min.jpg
dovanu-kuponas-dsmile-min.jpg

/ PROFESIONALI BURNOS HIGIENOS PROCEDŪRA /

Padovanokite savo artimajam sveiką ir švarią šypseną. Nors odontologai ir burnos higienistai visada kartoja, kad norint išlaikyti savo dantis sveikus, apsilankymai pas burnos higienistą rekomenduojami kas pusę metų, tačiau dažnas iš mūsų šį vizitą atideda. Paraginkite savo artimą žmogų rūpintis savo burnos sveikata padovanodami jam apsilankymą pas mus.

Kupono vertė: 59 € arba 69 € įsigijant burnos higieną "Plius" su liežuvio nuvalymu ir rankiniu liežuvio valikliu dovanojamu po procedūros.

 
 

Tikriausiai kiekvienas arba didžioji dauguma iš mūsų svajoja apie baltus ir spindinčius dantis. Šis "Dsmile" dovanų kuponas Jūsų artimojo svajonę gali paversti realybe! Tai saugus ir efektyvus dantų balinimo metodas, kuris nesukelia skausmo ir pacientui leidžia visiškai atsipalaiduoti odontologo kėdėje. Įsigijant dantų balinimą atliekamą klinikoje, pacientui dovanojame individualias balinimo kapas.

Kupono vertė: 249 €. Perkant bet kokį dantų balinimą, profesionalios burnos higienos "Plius" kaina tik 49 €.

dovanu-kuponas-dsmile-zoom-min.jpg

/ DANTŲ BALINIMAS "PHILIPS ZOOM" SISTEMA + KAPOS /

dovanu-kuponas-dsmile-kapos-min.jpg

/ DANTŲ BALINIMAS KAPOMIS NAMUOSE /

Dantų balinimas individualiomis kapomis yra patogi alternatyva taupantiems,  keliaujantiems arba negalintiems dantų balinti odontologo kėdėje dėl įvairių priežasčių. Šios procedūros metu pacientas gali pats reguliuoti balinimo trukmę ir pasiekiamus rezaultatus. Taip pat, balinimas šiuo metodu yra labai rekomenduojamas po dantų balinimo "Philips Zoom" sistema siekiant išgauti maksimalių baltumą ir jį užtvirtinti. Į šio dovanų kupono komplektą įeina balinimo kapos ir du "Philips Zoom" balinimo geliai (naktiniai arba dieniniai).

Kupono vertė: 109 €. Perkant bet kokį dantų balinimą, profesionalios burnos higienos "Plius" kaina tik 49 €.

/ MAKSIMALIAM DANTŲ BALTUMUI... /

Profesionali burnos higiena "Plius", dantų balinimas "Philips Zoom" sistema, dantų balinimo kapos ir du balinimo geliai (naktiniai arba dieniniai) tik už 338 €!

Jeigu nerandate jums tinkamo dovanų kupono arba nežinote, kokių konkrečiai paslaugų gali pageidauti jūsų artimasis, rekomenduojame dovanoti kuponą už tam tikrą piniginę vertę. Šio dovanų kupono privalumas - pacientas gali rinktis ne tik iš "Dsmile" klinikos atliekamų procedūrų, bet ir iš odontologijos klinikos "Danvitė" teikiamų paslaugų asortimento į kurį įeina dantų gydymas, estetinis plombavimas, protezavimas, chirurgija, endodontinis gydymas, konsultacijos ir tyrimai bei kitos paslaugos. Visas "Danvitės" teikiamas paslaugas rasite ČIA.

Kupono vertė: pasirenkama individualiai.

dovanu-kuponas-dsmile-danvite-min.jpg

/ DOVANŲ KUPONAS PASLAUGOMS UŽ PINIGINĘ VERTĘ /

/ DOVANŲ KUPONŲ ĮSIGIJIMO IR PANAUDOJIMO SĄLYGOS /

 
  • Dovanų kuponus galite įsigyti "Dsmile" klinikos registratūroje.

  • Visi dovanų kuponai galioja 3 mėnesius nuo įsigijimo datos. Jeigu panaudoti dovanų kuponą nustatytu terminu galimybės nėra, kviečiame kuo skubiau mus informuoti.

  • Visi dovanų kuponai yra registruojami ir susiejami su tuo asmeniu, kuriam kuponas bus dovanojamas. Kad susieti kuponą su asmeniu, mums reikalingas jo vardas ir pavardė. Jokių pranešimų registruojamam asmeniui nesiunčiame.

  • Jeigu registruotas asmuo atsisako dovanų kupono, pinigų negrąžiname, tačiau suteikiame galimybę kuponą perrašyti kitu vardu.

  • Visoms dovanotoms procedūroms reikalinga išankstinė registracija mūsų internetinėje svetainėje nurodytais kontaktais.

  • Norint panaudoti "Dsmile" parduotuvės dovanų kuponą, išankstinės registracijos nereikia.

  • Esant poreikiui suteikiame elektroninių kuponų įsigijimo galimybę.