top of page
IMG_3430a-cpr_edited.jpg

/ DOVANŲ KUPONAI /

Kas gi gali būti geriau nei praktiška ir naudinga dovana artimojo šypsenai? Mūsų klinikoje galite įsigyti profesionalios burnos higienos, dantų balinimo ir kitų paslaugų dovanų kuponų. Taip pat, galite dovanoti ir konkrečios sumos kuponą laisvai pasirinktoms paslaugoms atlikti tiek mūsų klinikoje, tiek odontologijos klinikoje "Danvitė".

 

Norint įsigyti dovanų kuponų, kviečiame atvykti į "Dsmile" kliniką adresu Gegužės g. 1 Klaipėdoje. Taip pat, siūlome galimybę įsigyti dovanų kuponus ir nuotoliniu būdu:

  • Elektroniniai dovanų kuponai (atsiunčiami į jūsų el. paštą);

  • Fiziniai dovanų kuponai (atsiunčiami į pasirinktą "Omniva" paštomatą arba pageidaujamą adresą).

 

Susipažinkite su mūsų klinikos dovanų galimybėmis.

dovanu-kuponas-dsmile-min.jpg

/ PROFESIONALI BURNOS HIGIENOS PROCEDŪRA /

Padovanokite savo artimajam sveiką ir švarią šypseną. Nors odontologai ir burnos higienistai visada kartoja, kad norint išlaikyti savo dantis sveikus, apsilankymai pas burnos higienistą rekomenduojami kas pusę metų, tačiau dažnas iš mūsų šį vizitą atideda. Paraginkite savo artimą žmogų rūpintis savo burnos sveikata padovanodami jam apsilankymą pas mus.

Kupono vertė: 79 € (procedūra su liežuvio nuvalymu ir rankiniu liežuvio valikliu dovanų).

paslaugos

Tikriausiai kiekvienas arba didžioji dauguma iš mūsų svajoja apie baltus ir spindinčius dantis. Šis "Dsmile" dovanų kuponas Jūsų artimojo svajonę gali paversti realybe! Tai saugus ir efektyvus dantų balinimo metodas, kuris nesukelia skausmo ir pacientui leidžia visiškai atsipalaiduoti odontologo kėdėje. Įsigijant dantų balinimą atliekamą klinikoje, pacientui dovanojame individualias balinimo kapas.

Kupono vertė: 249 €. Perkant bet kokį dantų balinimą, profesionalios burnos higienos "Plius" kaina tik 69 €.

dovanu-kuponas-dsmile-zoom-min.jpg

/ DANTŲ BALINIMAS "PHILIPS ZOOM" SISTEMA + KAPOS /

dovanu-kuponas-dsmile-kapos-min.jpg

/ DANTŲ BALINIMAS KAPOMIS NAMUOSE /

Dantų balinimas individualiomis kapomis yra patogi alternatyva taupantiems,  keliaujantiems arba negalintiems dantų balinti odontologo kėdėje dėl įvairių priežasčių. Šios procedūros metu pacientas gali pats reguliuoti balinimo trukmę ir pasiekiamus rezaultatus. Taip pat, balinimas šiuo metodu yra labai rekomenduojamas po dantų balinimo "Philips Zoom" sistema siekiant išgauti maksimalių baltumą ir jį užtvirtinti. Į šio dovanų kupono komplektą įeina balinimo kapos ir du "Philips Zoom" balinimo geliai (naktiniai arba dieniniai).

Kupono vertė: 109 €. Perkant bet kokį dantų balinimą, profesionalios burnos higienos "Plius" kaina tik 69 €.

/ MAKSIMALIAM DANTŲ BALTUMUI... /

Profesionali burnos higiena "Plius", dantų balinimas "Philips Zoom" sistema, dantų balinimo kapos ir du balinimo geliai (naktiniai arba dieniniai) tik už 358 €!

Jeigu nerandate jums tinkamo dovanų kupono arba nežinote, kokių konkrečiai paslaugų gali pageidauti jūsų artimasis, rekomenduojame dovanoti kuponą už tam tikrą piniginę vertę. Šio dovanų kupono privalumas - pacientas gali rinktis ne tik iš "Dsmile" klinikos atliekamų procedūrų, bet ir iš odontologijos klinikos "Danvitė" teikiamų paslaugų asortimento į kurį įeina dantų gydymas, estetinis plombavimas, protezavimas, chirurgija, endodontinis gydymas, konsultacijos ir tyrimai bei kitos paslaugos. Visas "Danvitės" teikiamas paslaugas rasite ČIA.

Kupono vertė: pasirenkama individualiai.

dovanu-kuponas-dsmile-danvite-min.jpg

/ DOVANŲ KUPONAS PASLAUGOMS UŽ PINIGINĘ VERTĘ /

IMG_3426a-cpr_edited.jpg

/ ĮSIGYKITE DOVANŲ KUPONĄ /

Forma skirta norintiems dovanų kuponą gauti nuotoliniu būdu

Visus dovanų kuponus paslaugoms atlikti galite įsigyti atvykę į mūsų kliniką Klaipėdoje adresu Gegužės g. 1 mūsų darbo metu nuo pirmadienio iki penktadienio nuo 9:15 iki 18:15 val. Jeigu atvykti į mūsų kliniką galimybės neturite ir pageidaujate kuponus gauti nuotoliniu būdu, kviečiame užpildyti užklausos formą žemiau. 

/ Dovanų kuponas paslaugoms atlikti (Klaipėdoje) /
Kokio dovanų kupono pageidaujate? (Galimi keli variantai)
arrow&v

Artimiausią "Omniva" paštomatą galite rasti paspaudę ČIA.

DĖMESIO! Užpildžius šią formą į savo el. pašto dėžutę gausite sąskaitą faktūrą apmokėjimui. Apmokėjus sąskaitą, atsiųskite mokėjimo nurodymą į info@dsmile.ltDovanų kuponų paruošimas po apmokėjimo gali užtrukti iki 2 darbo dienų.

Dėkojame, kad kreipėtės! Susisieksime su Jums greitu metu.

isigyti

/ DOVANŲ KUPONŲ ĮSIGIJIMO IR PANAUDOJIMO SĄLYGOS /

salygos
  • Dovanų kuponus galite įsigyti "Dsmile" klinikos registratūroje arba internetu, tiek fizine, tiek elektronine formomis.

  • Pasirinkus fizinio kupono pristatymą "Omniva" paštomatu arba per kurjerį, jums bus atsiųsta sąskaita faktūra. Kuponas bus išsiųstas po gauto apmokėjimo.

  • Pasirinkus elektroninį dovanų kuponą, jums bus atsiųsta sąskaita faktūra. Kuponas bus išsiųstas po gauto apmokėjimo.

  • Visi dovanų kuponai galioja 3 mėnesius nuo įsigijimo datos. Jeigu panaudoti dovanų kuponą nustatytu terminu galimybės nėra, kviečiame kuo skubiau mus informuoti.

  • Visi dovanų kuponai yra registruojami ir susiejami su tuo asmeniu, kuriam kuponas bus dovanojamas. Kad susieti kuponą su asmeniu, mums reikalingas jo vardas ir pavardė. Jokių pranešimų registruojamam asmeniui nesiunčiame.

  • Jeigu registruotas asmuo atsisako dovanų kupono, pinigų negrąžiname, tačiau suteikiame galimybę kuponą perrašyti kitu vardu.

  • Visoms dovanotoms procedūroms reikalinga išankstinė registracija mūsų internetinėje svetainėje nurodytais kontaktais.

bottom of page