GALERIJA

Mes, odontologijos, dantų profilaktikos ir natūralaus grožio klinika, įkurta 1994 metais. Nuo pat įkūrimo klinikos darbuotojai nuolat tobulinasi, gilina žinias naujausių technologijų medicinos srityje pas geriausius mūsų ir užsienio šalių specialistus. Mes stengiamės savo pacientams teikti patį aukščiausią paslaugų lygį, todėl klinikoje gausu naujausių bei pažangiausių technologijų: lazeris, mikroskopas, kompiuterinis rentgenas, intraoralinės kameros, plazmoterapijos aparatai bei kiti medicinos įrenginiai. Žengiant koja kojon su naujausiomis technologijomis, mes pacientams teikiame efektyvias, saugias, neskausmingas ir tik aukščiausios kokybes paslaugas.

 

Profesionali burnos higienos procedūra

Dantų balinimas

 
 

Ortodontinis gydymas

 

Profesionali burnos higienos procedūra. Sužinokite plačiau apie mūsų klinikoje atliekamą profesionalią burnos higieną bei šios procedūros etapus.

Dantų balinimas "Philips Zoom" sistema ir kapomis. Sužinokite plačiau apie mūsų klinikoje atliekamą dantų balinimą lempa arba kapomis bei šių procedūrų etapus.

Tiesinančios kapos. Kodėl verta rinktis dantų tiesinimą kapomis, jų privalumai ir trūkumai, gydymo procesas bei gydytojo ortodonto komentaras.

Keramikiniai breketai. Kodėl verta rinktis dantų tiesinimą keramikiniais breketais, jų privalumai ir trūkumai, gydymo procesas bei gydytojo ortodonto komentaras.

Dantų balinimas "Philips Zoom" lempa. Sužinokite plačiau apie mūsų klinikoje atliekamą dantų balinimą "Philips Zoom" lempa bei šios procedūros etapus.

Dantų būklės diagnostika su "Vista Cam". Sužinokite plačiau apie mūsų klinikoje atliekamą dantų būklės diagnostiką mikrooraline kamera.

Šypsenos pokyčiai - prieš ir po. Šypsenos pokyčiams pasiekti mūsų klientei buvo atlikta profesionali dantų higiena ir dantų balinimas. Estetinis plombavimas buvo atliktas mūsų dantų gydymo klinikoje "Danvitė". Kartu mes galime daugiau.

Plazmoterapija plaukų atstatymui ir slinkimui gydyti. Sužinokite plačiau apie mūsų klinikoje atliekamą (PRGF) plazmoterapiją plaukų atstatymui ir slinkimui gydyti bei šios procedūros etapus.

Plazmoterapija odos atjauninimui ir regeneracijai. Video anglų kalba apie mūsų klinikoje atliekamą odos atjauninimo plazmoterapijos procedūrą.

PRGF Endoret gelio fileriai (užpildai). Video anglų kalba apie PRGF Endorent gelio filerį, jo savybes ir naudą žmogaus odai. 

Burnos higienistės patarimai. Burnos higienos specialisčių patarimai, apie profesionalią burnos higieną, dantų balinimą ir blogą burnos kvapą.