IMG_3430a-cpr_edited.jpg

GALERIJA

Profilaktikos ir grožio paslaugos atliekamos klinikoje "Dsmile"

Dantų gydymo ir estetikos paslaugos atliekamos klinikoje "Danvitė"

Profilaktikos ir grožio paslaugos atliekamos klinikoje "Dsmile"

 

Profesionali burnos higienos procedūra. Sužinokite plačiau apie mūsų klinikoje atliekamą profesionalią burnos higieną bei šios procedūros etapus.

Prieš ir po. Profesionalios burnos higienos procedūros rezultatai.

Prieš ir po. Dantų balinimo "Philips Zoom" sistema (odontologo kėdėje) rezultatai.

 

Dantų balinimas "Philips Zoom" sistema ir kapomis. Sužinokite plačiau apie mūsų klinikoje atliekamą dantų balinimą lempa arba kapomis bei šių procedūrų etapus.

 

Dantų būklės diagnostika su "VistaCam". Sužinokite plačiau apie mūsų klinikoje atliekamą dantų būklės diagnostiką mikrooraline kamera.

Plazmoterapija plaukų atstatymui ir slinkimui gydyti. Sužinokite plačiau apie mūsų klinikoje atliekamą (PRGF) plazmoterapiją plaukų atstatymui ir slinkimui gydyti bei šios procedūros etapus.

 

Dantų gydymo ir estetikos paslaugos atliekamos klinikoje "Danvitė"

Tiesinančios kapos. Kodėl verta rinktis dantų tiesinimą kapomis, jų privalumai ir trūkumai, gydymo procesas bei gydytojo ortodonto komentaras.

Keramikiniai breketai. Kodėl verta rinktis dantų tiesinimą keramikiniais breketais, jų privalumai ir trūkumai, gydymo procesas bei gydytojo ortodonto komentaras.

 
 

Prieš ir po. Ortodontinio gydymo rezultatai pasiekti dantų gydymo ir estetikos klinikoje "Danvitė".

Šypsenos rezultatai. Šiems rezultatams pasiekti mūsų klientei buvo atlikta profesionali dantų higiena ir dantų balinimas. Estetinis plombavimas buvo atliktas mūsų dantų gydymo klinikoje "Danvitė". Kartu mes galime daugiau.

Šypsenos pokyčiai - prieš ir po. Šypsenos pokyčiams pasiekti mūsų klientei buvo atlikta profesionali dantų higiena ir dantų balinimas. Estetinis plombavimas buvo atliktas mūsų dantų gydymo klinikoje "Danvitė". Kartu mes galime daugiau.

Prieš ir po. Estetinio plombavimo rezultatai pasiekti dantų gydymo ir estetikos klinikoje "Danvitė".

IMG_3426a-cpr_edited.jpg

KLAUSKITE / REGISTRUOKITĖS VIZITUI

Jeigu turite klausimų apie mūsų teikiamas paslaugas, siūlomas burnos priežiūros priemones arba norite užsiregistruoti vizitui, maloniai kviečiame susisiekti jums patogiu būdu.