top of page

Ar žinote, kad profesionalią burnos higienos procedūrą rekomenduojama atlikti kas 6 mėnesius norint išlaikyti dantis sveikus?

REGISTRUOKITĖS profesionaliai burnos higienos procedūrai (59 €) ir gaukite liežuvio nuvalymo procedūrą, liežuvio valiklį ir dantų pastą su probiotikais DOVANŲ!

Apie burnos higieną

PAMATYKITE, kaip vyksta profesionali burnos higienos procedūra mūsų klinikoje.

PRIEŠ IR PO. Mūsų klinikoje pasiekti profesionalios burnos higienos rezultatai.

Kas įeina į profesionalią burnos higienos procedūros programą?

Įvertinama burnos gleivinė, plombų būklė, protezų būklė, periodonto būklė, nustatomas dantų valymo efektyvumas, atliekama karieso diagnostika. Procedūros metų profesionaliai nuvalomi dantys ir implantai. Taip pat, įeina fluoro aplikacijos ir silantų uždėjimas. Poliruojamas plombų paviršius po estetinio plombavimo. Kad dantys nebūtų jautrūs, specialiomis priemonėmis gydomi apsinuoginę dantų kakleliai. Procedūros pabaigoje - burnos priežiūros pamoka. Mokoma, kaip atlikti burnos higieną namie, parenkamos higienos priemonės (dantų siūlas, plastmasiniai krapštukai, tarpdančių šepetėliai ir kt.), aiškinama apie sveiką mitybą.

Kaip yra nuvalomas liežuvis?

Po įprastos profesionalios burnos higienos procedūros, jūsų liežuvis yra padengiamas gaivų burnos kvapą atkuriančiu geliu. Tuomet specialiu liežuvio valikliu nuo paviršiaus yra nuvalomos apnašos, kurios sukelia nemalonų burnos kvapą. Liežuvio valiklis yra daugkartinis, todėl jis jums lieka dovanų ir gali tarnauti ilgą laiką kaip mechaninis liežuvio valiklis jūsų namuose. Vizito pabaigoje jūsų liežuvio paviršius yra padengiamas skystais burnos probiotikais, kitaip tariant gerosiomis bakterijos, kurios gerina jūsų burnos mikroflorą.

Registruokis

REGISTRUOKITĖS profesionaliai burnos higienos procedūrai (59 €) ir gaukite liežuvio nuvalymo procedūrą, liežuvio valiklį ir dantų pastą su probiotikais DOVANŲ!

bh-plius-priesirpo.jpg
bh plius.jpg
0021452_600.jpeg

Inesa

Tik geriausi atsiliepimai apie šia kliniką. Malonus aptarnavimas, puikiai atlikta burnos higiena. Maloniai ir su šypsena atsakyta į visus klausimus. Specialistės puikios! Labai rekomenduoju! Ačiū.

Dovydas

Pati geriausia klinika. Puikus kolektyvas atliekantis nepriekaištingą darbą. Malonu čia ateiti ir patikėti savo šypseną jiems! 

Agnė

Patys geriausi atsiliepimai apie šioje klinikoje dirbančias specialistes! Agnė, Dovilė, Lina - puikiai atliktas kiekvienos iš jų darbas, išsamiai atsakyta į kiekvieną klausimą, patarimai, konsultacijos. Tikrai rekomenduoju! 

Atsiliepimai
dsmile-logo-FINAL2020-02.png

+370 652 05656

Gegužės g. 1, Klaipėda

bottom of page