APIE ULTRAGARSO MOKSLĄ

Ultragarsas yra slaptas ginklas kovoje su dantų apnašomis. Viename universitete neseniai atlikto tyrimo¹ rezultatai atskleidė, kad bakterijų grandinės, iš kurių paprastai susiformuoja apnašos, veikiamos ultragarso bangomis yra suardomos ir tampa nekenksmingomis. MEGASONEX® užpatentuota Megacrystal™ technologija veikia generuodama saugų 1,6MHz = 1 600 000 hercų (ciklų per sekundę) = 96 000 000 impulsų per minutę terapinį ultragarso dažnį. Gydytojai naudoja panašaus stiprumo dažnį skleidžiančius prietaisus kaulų lūžių gydymo procese. Paprastai „garsinių“ šepetėlių šereliai juda atlikdami nuo 15 iki 40 tūkstančių judesių per minutę, arba nuo 125 iki 333 hercų dažniu, o tai yra 4 800 kartų lėtesnis veikimo greitis už mūsų prietaiso veikimo greitį. JAV Maisto ir vaistų administracija (FDA) aprobavo MEGASONEX® dantų šepetėlių naudojamą ultragarso technologiją kaip tinkamą naudoti dantų šepetėlių gamyboje jau nuo 1990 metų.  ​

 

Tokijo Medicinos ir odontologijos universitete Prevencinės odontologijos katedroje atliktas tyrimas. Streptococcus mutanstipo bakterijos, kurios paprastai ir formuoja apnašas žmonių burnos ertmėje, buvo veikiamos 1,6MHz arba 96 000 000 virpesių per minutę ultragarso dažniu. Buvo pastebėta, kad minėta ultragarso technologija suardo bakterijų grandines ir pažeidžia jų gebėjimą prisitvirtinti prie paviršiaus, dėl to jos tampa nekenksmingomis. Tyrimas buvo atliekamas naudojant  pradinę Ultima™ dantų šepetėlio versiją. Šis šepetėlis veikė nenaudodamas garsinių judesių. Kol kas nebuvo nustatytas sąryšis tarp Ultima™ ir MEGASONEX®dantų šepetėlio technologijos dėka gaunamų rezultatų.


¹Shinada K., Hashizume L., Teraoka K., Kurosaki, N. Effect of ultrasonic toothbrush on Streptococcus mutans. (Ultragarsinio šepetėlio poveikis Streptococcus mutansbakterijoms); Japonija, J. Conserv. Dent. 1999; 42 (2): 410-417.

Daugiau informacijos apie MEGASONEX® produktus rasite čia

REGISTRACIJA NEMOKAMAI KONSULTACIJAI

Jeigu Jums iškilo problemų renkantis tinkamą produktą, kviečiame užpildyti nemokamos konsultacijos formą ir mes su Jumis susisieksime Jums tinkamu būdu arba maloniai lauksime Jūsų skambučių telefonu +370 652 05656 darbo dienomis iki 18:30.

PRENUMERUOKITE MŪSŲ NAUJIENAS