top of page
Paslaugos - Burnos higiena
IMG_3430a-cpr_edited.jpg

/ MEZOTERAPIJA ODAI IR PLAUKAMS /

Mezoterapija – medicininė invazinė gydymo technika, kurios metu mikroinjekcijų pagalba į probleminės kūno zonos odą sušvirkščiamos veikliosios medžiagos įeinančios į kosmetinių preparatų sudėtį. Šia gydymo technika sušvirkštos medžiagos ilgiau išlieka odoje, o rezultatai pastebimi greičiau, kadangi preparatai patenka į gilesnius odos sluoksnius ir suaktyvina ląstelių veiklą iš vidaus.

Mezoterapijos procedūra odai (veido, kaklo ar dekoltė zonose) gali padėti stabdyti odos senėjimą ir raukšlių atsiradimą, suteikia stangrumo ir drėgmės, pamaitina odą bei mažina pigmentines dėmes.

Mezoterapijos procedūra plaukams stabdo plaukų slinkimą, stiprina ir maitina plaukų folikulus, skatina jų augimą ir suteikia plaukams žvilgesio. Ši procedūra tinka tiek vyrams, tiek moterims.

/ MEZOTERAPIJA ODAI IR PLAUKAMS /

Kviečiame susipažinti su šia procedūra iš arčiau.

IMG_3426a-cpr_edited.jpg

/ KLAUSKITE / REGISTRUOKITĖS VIZITUI /

Jeigu turite klausimų apie mūsų teikiamas paslaugas arba norite užsiregistruoti vizitui, maloniai kviečiame susisiekti jums patogiu būdu.

registracija
DUK

/ APIE MEZOTERAPIJĄ /

Kaip ir su kuom atliekamos mezoterapijos procedūros mūsų klinikoje?

Mūsų klinikoje visos mezoterapinės procedūros yra atliekamos naudojant specialų „Concerto®“ injekavimo pistoletą, kuris pasiekdamas didžiausią injekavimo greitį nesukelia jokio skausmo. Taip pat šiuo pistoletu galime automatiškai valdyti injekcijų gylį, kampą ir greitį, taip užtikrindami procedūros saugumą ir tikslumą, o jo skleidžiama vibracija pagerina preparatų įsiskverbimą į odą. Taigi, naudojant „Concerto®“ injekavimo pistoletą yra pasiekiami tik patys geriausi mezoterapijos procedūrų rezultatai.

Kokiais atvejais nerekomenduojama mezoterapijos procedūra?

Mezoterapijos procedūra nerekomenduojama, jeigu jums nesenai buvo atlikta operacija, sergate tam tikromis neurologinėmis ligomis, laukiatės, paūmėjo odos liga, vartojate vaistus tokius, kaip retinoidai, esate alergiškas vienam iš preparatų komponentų (tokiu atveju siūloma PRP plazmoterapija). 

Kokie galimi šalutiniai mezoterapijos poveikiai?

Mezoterapijos procedūra dažniausiai neturi jokių šalutinių poveikių ar komplikacijų, jeigu ji yra neatliekama, kada nerekomenduoja specialistai ir jeigu pacientas laikosi rekomendacijų po procedūros. Jeigu nesate tikri dėl alergijų tam tikriems preparatų komponentams, mūsų specialistai rekomenduoja rinktis itin natūralų ir saugų variantą – PRP plazmoterapijos procedūrą, kurios metu leidžiamas preparatas yra išgaunamas iš paties paciento kraujo ir nėra jokios atmetimo galimybės. Taip pat svarbu, kad visi preparatai būtų leidžiami palaipsniui taip išvengiant apkrauti organizmą.

Ar mezoterapijos procedūra yra skausminga?

Ši procedūra nėra skausminga, tačiau jos metu gali būti jaučiamas nedidelis diskomfortas. Skausmo padeda išvengti „Concerto®“ pistoleto injekavimo technika bei itin plona adata.

APIE MEZO

/ MEZOTERAPIJA ODAI /

Laikui bėgant dėl drėgmės trūkumo, amžiaus, fotosenėjimo, streso, nepilnavertės mitybos, rūkymo, alkoholio ir kiti veiksnių oda keičiasi ir sensta. Pati populiariausia pasaulyje odos priežiūros ir senėjimo stabdymo priemonė yra kosmetika, tačiau kosmetikos produktai tepami ant odos nepatenka į gilesnius jos sluoksnius, todėl oda ir toliau netenka pagrindinių medžiagų reikalingų elastingumui, stangrumui bei drėgmei palaikyti. Mezoterapijos procedūros metu pacientui yra suleidžiamas preparatas, kuris patekęs į gilesnius odos sluoksnius ją veikia iš vidaus, taip padėdamas odai panaikinti mažas raukšleles, palaikyti drėgmę, išsaugoti elastingumą ir suteikti stangrumą. Taip pat, kai kurie mezoterapiniai preparatai padeda kovoti ir su odos hiperpigmentacija, randais po aknės ar po estetinių operacijų, kai kuriomis odos ligomis.

 

Mūsų klinikoje galite rinktis iš trijų rūšių preparatų skirtų odai, kurių aprašymus rasite žemiau.

 

Taip pat, galite rinktis ir visiškai natūralią PRP plazmoliftingo procedūrą, kurios preparatas yra išgaunamas iš paties paciento kraujo. Plačiau apie tai skaitykite ČIA.

Jaunesnei odai 25+ / Peptidai / „Apriline® SKINline"

Tai jaunai odai atgaivinti skirtas kompleksas, kurio pagrindą sudaro hialurono rūgštis, vitaminai, aminorūgštys ir peptidai. Unikalus hialurono ir pagrindinių ingredientų mišinys buvo tiksliai parinktas, kad atitiktų įgimtą odos fiziologiją. „Apriline® SKINline“ mažina hiperpigmentaciją, lygina paviršines raukšles, atgaivina ir drėkina odą, kartu stiprindamas natūralią odos apsaugą nuo senėjimo.

 

Be įprastų senėjimo procesų ir streso, mūsų odą lengvai pažeidžia išoriniai veiksniai, tokie kaip tarša, ultravioletiniai saulės spinduliai ir rūkymas. „Apriline® SKINline" preparatas yra taip pat sukurtas kovoti su šių, odai žalingų išorinių veiksnių padariniais.

 

Mažina hiperpigmentaciją. Galingas tripeptido glutationo ir vitamino C derinys, kuris slopina melanino sintezę. Dėl vitamino C antioksidacinių savybių laisvieji radikalai ir peroksidai, skatinantys tirozinazės aktyvaciją ir melanino susidarymą, yra sulaikomi, todėl smarkiai sumažėja odos hiperpigmentacija. Mūsų formulių antioksidacinės savybės taip pat apsaugo odą nuo UV spinduliuotės ir kitų aplinkos bei vidaus streso veiksnių.

 

Regeneruoja ląsteles. Peptidų mišinys Dipeptipe-2, Palmitoil tetrapeptidas-7, Palmitoil tripeptidas-1 gerina kraujo ir limfos apytaką, stimuliuoja, kolageno gamybą, išsaugo viduląstelinę epidermio struktūrą.

 

Maitina odą. Aminorūgščių mišinys (valinas, glicinas, lizinas, cisteinas ir prolinas) aprūpina būtinomis statybinėmis medžiagomis kolagenui atkurti, kuris būtinas sveikai ir gražiai odai.

 

Drėkina odą. Hialurono rūgštis, pritraukdama drėgmę į epidermį, suteikia elastingumo ir skaistumo. Šis galingas odos drėkiklis akimirksniu išpučia injekcijos vietą, suteikdamas bet kokio tipo odai gaivumo.

 

Sudedamosios dalys: vanduo, fosfatinis buferinis fiziologinis tirpalas, natrio hialuronatas, natrio askorbilo fosfatas, glicinas, glutationas, prolinas, lizino hcl, valinas, cisteinas, dipeptidas-2, palmitoiltetrapeptidas-7, palmitoiltripeptidas-1, biotinas.

 

Programa: 6 seansai 2-3 savaičių intervalais, po to 1 seansas kas 3 mėnesius.

Brandesnei odai 45+ / Peptidai / „Apriline® AGEline"

Mūsų oda pirmoji atspindi sudėtingą senėjimo procesą, kurį lemia vidiniai (genetiniai, hormoniniai, medžiagų apykaitos) ir išoriniai (saulės poveikis, tarša, toksinai) veiksniai. „Apriline® AGEline" tai giliai regeneruojantis kompleksas brandžiai odai, kurio pagrindą sudaro hialurono rūgštis, vitaminai, aminorūgštys ir peptidai. Unikalus hialurono ir pagrindinių ingredientų mišinys buvo tiksliai parinktas, kad atitiktų įgimtą odos fiziologiją. Šis preparatas natūraliai mažina senėjimo požymius, palaikydamas įgimtas odos funkcijas, atkuria odos elastingumą, stangrumą bei tonusą, pamaitina odą drėgme, gerina kolageno sintezę, atkuria jaunatvišką išvaizdą.

 

Išlygina raukšles. Peptidų mišinys, kurį sudaro palmitoil pentapeptidas-4 ir acetilheksapeptidas-8, atpalaiduoja veido įtampą, todėl mažėja raukšlės, varnos pėdos ir mimikos linijos.

 

Gerina limfos tekėjimą. Acetiltetrapeptidas-5 slopina kolageno glikaciją ir kraujagyslių pralaidumą, todėl užkertamas kelias elastingumo praradimui ir veikia prieš edemą, ypač po akimis.

 

Skatina odos apsaugą. Vitaminai B2, C, E ir biotinas apsaugo ląsteles nuo laisvųjų radikalų ir aplinkos sukeliamo oksidacinio streso, mažina linijų ir raukšlių susidarymą.

 

Gerina odos elastingumą. Aminorūgščių kompleksas iš prolino, lizino, valino, glicino, arginino ir hialurono rūgšties giliai drėkina odą, gerina jos elastingumą ir lygumą, skatina kolageno sintezę, palaiko audinių remodeliacijos ir gijimo procesus.

 

Sudedamosios dalys: vanduo, fosfatinis buferinis fiziologinis tirpalas, natrio hialuronatas, natrio askorbilo fosfatas, prolinas, lizino hcl, valinas, glicinas, riboflavinas, argininas, tokoferolis, palmitoil pentapeptidas-4, acetiltetrapeptidas-5, acetilheksapeptidas-8, biotinas.

 

Kliniškai įrodytas veiksmingumas. Nepriklausomas klinikinis tyrimas, kurį atliko GREDECO laboratorija, Prancūzija. Vadovavo Dr. Boisnic ir Dr. Paraskevov.

 

Programa: 6 seansai 2-3 savaičių intervalais, po to 1 seansas kas 3 mėnesius.

Visų tipų odai / Organinis silicis / „Ameson SILICIUM 0,5%” 

Silicis reguliuoja ląstelių metabolizmą, dalyvauja baltymų ir angliavandenių apykaitoje ir skatina daugiau nei 70% cheminių elementų įsisavinimą.

 

Silicio poveikis odai:

 • Skatina ląstelių dauginimąsi;

 • Neleidžia susidaryti baltymams, dėl kurių oda praranda elastingumą;

 • Turi priešuždegiminių savybių;

 • Sustiprina daugumos kokteilių veikimą visais mezoterapijos seanso etapais;

 • Veikia kaip antioksidantas;

 • Suteikia odai drėgmės, stangrumo ir liftingo efekto;

 • Padeda sumažinti skysčių kaupimąsi aplink akis.

 

Plačiau apie silicį. Silicis (silanolio pavidalu) yra odos sudedamoji dalis ir sudaro svarbių makromolekulių, tokių kaip elastinas ir kolagenas, dalį. Silicis yra tarpląstelinis skystis, kuris sąveikauja su struktūriniais baltymais ir užtikrina odos architektūrą bei vientisumą. Jis padidina ir kontroliuoja fibroblastų (jungiamojo audinio ląstelės, gaminančios tarpląstelinio užpildo komponentus – kolageną, elastines skaidulas, glikoproteinus, glikozaminoglikanus) dauginimąsi, paveikdamas ląstelių ciklo mitozės fazę. Tokiu būdu sustiprinamas kolageno skaidulų regeneravimas, kuris padidina elastingumą ir pagerina odos stangrumą. Jis turi antioksidacinį ir drėkinamąjį poveikį ir kartu sukelia azoto oksido sekreciją iš jungiamojo audinio ląstelių, o tai skatina lipolizę (riebalų skaidymą į glicerolį ir riebalų rūgštis). Silanolis taip pat veikia kaip veikliųjų medžiagų įsiskverbimo nešiklis - ši savybė suteikia pranašumą mezoterapijos protokolams.

 

Sudėtis: 0,5% organinio silicio tirpalo.

 

Programa: 3 seansai 1 savaitės intervalais.

mezo odai

/ MEZOTERAPIJA PLAUKAMS /

Mezoterapija plaukams – efektyvi, saugi ir veiksminga procedūra norintiems sustabdyti plaukų slinkimą, juos stiprinti, pamaitinti ir skatinti jų augimą. Šios procedūros metu naudojant „Concerto®“ injekcinį pistoletą į plaukuotą galvos odą yra sušvirkščiami preparatai, kurių sudėtyje yra tų pačių medžiagų randamų žmogaus organizme. Mezoterapijos procedūros metu vitaminai, suleidžiami į galvos odą, gerina kraujo cirkuliaciją, stimuliuoja plaukų folikulus bei prisotina odą trūkstamomis medžiagomis.

 

Ne paslaptis, kad su amžiumi, patiriant stresą, neteisingai maitinantis, po operacijos, po nėštumo, sergant ar prasirgus įvairiomis ligomis, vartojant vaistus ar patiriant žalingą išorinį poveikį medžiagų galvos odoje reikalingų sveikiems plaukams sumažėja, todėl mezoterapijos procedūra yra puikus būdas siekiant išlaikyti savo plaukus tvirtus, storus ir žvilgančius. Tokia procedūra yra tinkama ne tik kenčiantiems nuo plaukų slinkimo, bet ir turintiems silpnus, pažeistus bei plonus plaukus bei norintiems juos atsiauginti.

 

Jeigu jūsų plaukai slenka, yra pažeisti, silpni ar trūkinėja, visų pirma jūs turite išsiaiškinti to priežastį ir ją pašalinti. Plaukų būklė gali priklausyti ir nuo odos ar kitų ligų, virškinamojo trakto ar endokrininės sistemos sutrikimų, todėl esant šioms priežastims ir jų negydant mezoterapijos procedūros veiksmingumas gali būti trumpalaikis arba rezultatai gali iš vis nepasireikšti.

 

Mūsų klinikoje galite rinktis iš dviejų rūšių preparatų skirtų plaukams, kurių aprašymus rasite žemiau.

 

Taip pat, galite rinktis ir visiškai natūralią PRP plazmoterapijos procedūrą, kurios preparatas yra išgaunamas iš paties paciento kraujo. Plačiau apie tai skaitykite ČIA.

Plaukams / Peptidai / „Apriline® HAIRline"

Stiprinamasis kompleksas plaukų augimui, kurio pagrindą sudaro hialurono rūgštis, vitaminai, aminorūgštys ir peptidai. Unikalus hialurono ir pagrindinių ingredientų mišinys buvo tiksliai parinktas, kad atitiktų įgimtą odos fiziologiją. „Apriline® HAIRline“ yra specialiai sukurtas plaukų ir galvos odos problemoms gydyti.

 

Šio preparato poveikis:

 • Maitina galvos odą;

 • Stiprina plaukų folikulus;

 • Spartina plaukų augimą;

 • Užkerta kelią plaukų slinkimui ir žilimui.

 

Dėl emocinio streso, vitaminų trūkumo, hormonų disbalanso galvos oda yra lengviau pažeidžiama išorės veiksnių. „Apriline® HAIRline" skirta išspręsti šias problemas: difuzinę alopeciją, areatinė alopeciją, pažeistą plauko stiebą (lūžinėja, neryški spalva, skilinėja galiukai), androgeninė (androgeninė) alopeciją, priešlaikinį žilimą, seborėją.

 

Skatina plaukų augimą. Peptidų mišinys (vario tripeptidas-1, palmitoilo pentapeptidas-4) stimuliuoja kraujotaką dermoje, skatindamas naujų plaukų folikulų formavimąsi.

 

Apsaugo nuo plaukų slinkimo ir žilimo. Cinkas ir biotinas reguliuoja riebalinių liaukų veiklą, lėtina plaukų folikulų senėjimą ir apsaugo nuo ankstyvo žilimo. Cinkas ir varis išskiriami nuosekliai, naudojant mūsų patentuotą technologiją, užtikrinančią tinkamą jų pristatymą ir aktyvinimą.

 

Stiprina plaukų pluoštą. Aminorūgščių mišinys, sudarytas iš glutamino, glicino, lizino, cisteino, arginino, gerina plaukų kokybę, papildydamas pagrindinius struktūrinius komponentus ir užtikrindamas stiprų antioksidacinį poveikį. Argininas palengvina azoto oksido (NO) gamybą, todėl pagerėja plaukų folikulų aprūpinimas maisto medžiagomis, maitinamas svogūnėlis, restruktūrizuojamos plaukų skaidulos ir pagerėja bendras plaukų gyvybingumas.

 

Drėkina ir puoselėja. Hialurono rūgštis, kaip vandenį pritraukiantis polimeras, įleidžia drėgmės giliai į plaukų pluoštą, taip pat drėkina giliuosius galvos odos sluoksnius.

 

Sudedamosios dalys: vanduo, fosfatinis buferinis fiziologinis tirpalas, natrio hialuronatas, niacinas, cisteinas, glutaminas, lizino hcl, arginino hcl, glicinas, pantoteno rūgštis, rutinas, piridoksinas, palmitoil pentapeptidas-4, vario tripeptidas-1, vario gliukonatas, cinko karbonatas, cianokobalaminas, biotinas.

 

Programa: 6 seansai 2-3 savaičių intervalais, po to 1 seansas kas 3 mėnesius.

Plaukams / Organinis silicis / „Ameson SILICIUM 0,5%”

Svarbu žinoti, kad nuo 20-ųjų gyvenimo metų žmogaus kūnas pradeda prarasti savybę kaupti silicio atsargas, o jo pasigaminti organizmas pats negali, todėl su amžiumi plaukai retėja ir silpsta. Galvos odos mezoterapija siliciu – puikus būdas norint atstatyti plaukus, stabdyti jų slinkimą ir juos stiprinti. Silicis tai viena iš labiausiai paplitusių gamtinių medžiagų pasaulyje, kuri yra itin svarbi stiprumui, tamprumui ir lankstumui. Ši medžiaga atnaujina ir regeneruoja ląsteles, nukenksmina laisvuosius radikalus, dalyvauja baltymų ir angliavandenių apykaitoje ir skatina daugiau nei 70% cheminių elementų įsisavinimą. Tai būtinas mikroelementas siekiant palaikyti sveikus ir gražius plaukus.

 

Silicio poveikis plaukams:

 • Maitina ir drėkina plaukus;

 • Suaktyvina plaukų folikulus ir skatina plaukų augimą;

 • Stabdo plaukų slinkimą;

 • Skatina ląstelių dauginimąsi;

 • Gerina kraujotaką;

 • Turi priešuždegiminių savybių;

 • Sustiprina daugumos kokteilių veikimą visais mezoterapijos seanso etapais;

 • Veikia kaip antioksidantas.

 

Sudėtis: 0,5% organinio silicio tirpalo.

 

Programa: 3 seansai 1 savaitės intervalais.

mezo plaukams

/ PO MEZOTERAPIJOS PROCEDŪROS /

Injekuojamose srityse gali atsirasti kraujosruvų, galimas odos paraudimas, paburkimas, jautrumas. Šie simptomai, priklausomai nuo individualių organizmo ir odos savybių, po procedūros ilgainiui išnyksta be pasekmių: paraudimas - paros bėgyje, patinimas - per kelias dienas, kraujosrūvos per 7 - 10 dienų.

Plačiau apie odos priežiūrą ir gydytojų rekomendacijas po mezoterapijos procedūros skaitykite atmintinėje ČIA.

PO MEZO
kainos

/ MEZOTERAPIJOS KAINOS /

Organinis silicis / Ameson SILICIUM 0,5% / Odai ir plaukams

Peptidai / Apriline® SKINline / Jaunesnei odai 25+

Peptidai / Apriline® AGEline / Brandesnei odai 45+

Peptidai / Apriline® HAIRline / Plaukams

 

49 €

79 €

79 €

79 €

bottom of page