REGISTRUOKITĖS gyd. ortodonto konsultacijai jau dabar ir sužinokite savo gydymo galimybes bei planą

 

APIE ORTODONTINĮ GYDYMĄ

Gyd. ortodontas Žygimantas Labanauskas

"Daugelis pacientų nežino, kad netaisyklingas sąkandis ir kreivi dantys sukelia ne tik estetines, bet ir funkcines problemas. Dantys daugiau dyla, juos sunkiau išsivalyti, be to, kramtymo metu dantys veikiami traumuojančių jėgų, dėl ko galima juos anksčiau prarasti. Dažnai žmonės vengia ortodontinio gydymo, kadangi nenori, kad ortodontinės sistemos būtų matomos arba mano, kad dantų tiesinimas yra per brangus, todėl konsultacijos metu, parinkdamas ortodontinį gydymo metodą pacientui, visuomet atsižvelgiu į jo poreikius ir pasiūlau optimaliausią gydymo sprendimą laiko, estetikos ir kainos atžvilgiu. Mūsų klinikoje gydymą galima rinktis iš kelių breketų sistemų, kelių permatomų kapų gamintojų bei įvairių kitų ortodontinių aparatų. Esant poreikiui atsiskaityti už gydymą galima lizingu. Kviečiu registruotis konsultacijai dėl ortodontonio gydymo ir sužinoti savo gydymo galimybes."

PRIEŠ IR PO. Gyd. ortodonto

Ž. Labanausko pasiekti rezultatai.

TIESINANČIOS KAPOS. Kodėl verta rinktis dantų tiesinimą kapomis, jų privalumai ir trūkumai, gydymo procesas bei gydytojo ortodonto komentaras.

 

Audrius

Turbūt vienas profesionaliausių gydytojų kolektyvas, kokį mums su žmona yra tekę sutikti. Rekomenduosime ir savo artimai aplinkai! Ačiū!

Dovilė

Patys gražiausi žodžiai apie visą personalą! Nuoširdžiausias ačiū gydytojai R.Baranauskienei už išpildytus lūkesčius. Neapsakomo rūpestingumo ir švelnumo gydytojos padėjėjai G.Kontrimienei didžiulis ačiū taip pat.

Vilma

Nuoširdžiausias ačiū, mano geriausiai gydytojai Ritai Baranauskienei! Jos dėka turiu gražią šypseną! Puikus kolektyvas!

 

+370 650 94848

Bokštų g. 18, Klaipėda