Rinkitės ortodontinį gydymą mūsų klinikoje ir ...

... GAUKITE PROFESIONALIOS BURNOS HIGIENOS PROCEDŪRĄ DOVANŲ!

 

Negydomo sąkandžio pasėkmės

Mūsų šalyje netaisyklingą sąkandį turi apie du trečdaliai žmonių, tačiau sunku tiksliai įvardinti skaičių, kadangi daugelis žmonių nesikreipia į specialistus arba apskirtai nežino, kad turi šią problemą. Negydomas blogas sąkandis ne tik gali atrodyti neestetiškai, bet ir gali sukelti rimtesnių bėdų - sunkumai kramtant, maudimo ar diskomforto jutimas, žandikaulio traškesiai ar net skausmas. Negydoma problema gali sukelti vis didesnį diskomfortą bei dantų dilimą. Esant dar rimtesnėms sąkandžio problemoms gali atsirasti kaklo, sprando, galvos skausmai, išryškėti veido asimetrija. Negydomas blogas sąkandis sukelia žandikaulio sąnario pakitimus, kurie yra sunkiai ir ilgai tvarkomi. Todėl odontologai rekomenduoja kuo skubiau apsilankyti konsultacijai pas specialistus ir esant poreikiui nedelsiant imtis gydyti blogo sąkandžio.

Breketai suaugusiems

Vis dažniau suaugę žmones ryžtasi tiesinti dantis bei koreguoti sąkandį, nes tai nebuvo padaryta vaikystėje. Šio žingsnio gali imtis net ir vyresni žmonės. Breketų pagalba galima ištiesinti bet kokios rūšies dantų kreivumą, kai dantų ir dantenų būklė leidžia naudoti ortodontinę jėgą. Todėl "Danvitėje" ortodonto konsultacijai gali kreiptis bet kurio amžiaus žmonės. Ortodontas įvertinęs dantų būklę rekomenduos geriausią sprendimą, o esant nepalankiai dantų būklei nerekomenduos ortodontinio gydymo.

PRIEŠ IR PO. Gyd. ortodonto Žygimanto Labanausko pasiekti rezultatai.

Breketai vaikams

Breketai vaikams naudojami tuomet, kai kreivų dantų bei neteisingo sąkandžio nepavyksta pašalinti kitomis priemonėmis, pavyzdžiui išimamais ortodontiniais prietaisais (plokštelėmis). Dažniausiai breketai dedami vaikams, kurių nuolatiniai dantys jau išdygę, o tai yra nuo 12 – 13 metų. Taip pat tokio amžiaus vaikai jau būna pakankamai motyvuoti ir geba teisingai valytis dantis, kas ypač svarbu nešiojant breketus.

Breketų įvairovė

Breketų sistemos yra nuolatos tobulinamos, todėl galima rinktis įvairias breketų rūšis. Įvertinus jūsų galimybes bei norus ir ortodonto rekomendaciją "Danvitėje" galima rinktis iš šių breketų: standartiniai, keramikiniai safyriniai, beligatūriniai "Empower" metaliniai, beligatūriniai "Empower Clear", beligatūriniai "Damon Clear", beligatūriniai "Damon Q", "Airnivol" / "Invisalign" kapos (nematomi breketai), liežuviniai.

APIE NEMATOMUS BREKETUS. Dantų tiesinimas AIRNIVOL® elaineriais – tai inovatyvus ortodontinis gydymas skaidriomis, nuimamomis kapomis. Kapos pagaminamos iš biologiškai suderinamo medicininės paskirties skaidraus polimero. Elainerių rinkinys gaminamas individualiai kiekvienam pacientui, prieš tai nuėmus dantų lankų atspaudus ar naudojantis naujausiomis skaitmeninėmis technologijomis – intraoraliniu skeneriu. Nešiojant AIRNIVOL® elainerius galima šypsotis plačiau ir užsiimti įprasta kasdienine veikla, nes aplinkiniai jų nepastebi. Gydymo metu žmogus jaučia mažiau nemalonių pojūčių ir gydymas dažniausiai trunka trumpiau, lyginant su įprastiniu ortodontiniu gydymu breketais.

 

REGISTRUOKITĖS gyd. ortodonto konsultacijai, RINKITĖS ortodontinį gydymą mūsų klinikoje ir GAUKITE profesionalią burnos higieną DOVANŲ!

* Pasiūlymas galioja tik pildant aukščiau pateiktą registracijos formą.

Pasiūlymas galioja ...

Apie gyd. ortodontą Žygimantą Labanauską

Įvertinama burnos gleivinė, plombų būklė, protezų būklė, periodonto būklė, nustatomas dantų valymo efektyvumas, atliekama karieso diagnostika. Procedūros metų profesionaliai nuvalomi dantys ir implantai. Taip pat, įeina fluoro aplikacijos ir silantų uždėjimas. Poliruojamas plombų paviršius po estetinio plombavimo. Kad dantys nebūtų jautrūs, specialiomis priemonėmis gydomi apsinuoginę dantų kakleliai. Procedūros pabaigoje - burnos priežiūros pamoka. Mokoma, kaip atlikti burnos higieną namie, parenkamos higienos priemonės (dantų siūlas, plastmasiniai krapštukai, tarpdančių šepetėliai ir kt.), aiškinama apie sveiką mitybą.

Gyd. ortodontas Žygimantas Labanauskas

 

Audrius

Turbūt vienas profesionaliausių gydytojų kolektyvas, kokį mums su žmona yra tekę sutikti. Rekomenduosime ir savo artimai aplinkai! Ačiū!

Dovilė

Patys gražiausi žodžiai apie visą personalą! Nuoširdžiausias ačiū gydytojai R.Baranauskienei už išpildytus lūkesčius. Neapsakomo rūpestingumo ir švelnumo gydytojos padėjėjai G.Kontrimienei didžiulis ačiū taip pat.

Vilma

Nuoširdžiausias ačiū, mano geriausiai gydytojai Ritai Baranauskienei! Jos dėka turiu gražią šypseną! Puikus kolektyvas!

 

+370 650 94848

Bokštų g. 18, Klaipėda