DANTŲ PROFILAKTIKOS IR NATŪRALAUS GROŽIO KLINIKA

Kartu su burnos priežiūros priemonių parduotuve.

Viskas jūsų kasdienei burnos ertmės ir dantų priežiūrai. Nemokamos konsultacijos visiems "Dsmile" parduotuvės klientams ir individualus priemonių pritaikymas.

Profesionali burnos higiena, dantų balinimas, periodontito gydymas vektoriumi, blogo burnos kvapo gydymas, dantų papuošalai, burnos diagnostika, plazmoterapija ir kt.

Sužinokite visas mūsų profilaktikos ir grožio klinikoje atliekamas paslaugas bei jų kainas.

Mūsų klinikoje dirba tik aukščiausios srities specialistai iš visos Lietuvos, kurie sugeba individualiai pasirūpinti kiekvienu pacientu ir padeda jiems pasiekti geriausių rezultatų.

Pamatykite tikrus mūsų klinikos specialistų pasiektus rezultatus. Tobulam šypsenos rezultatui bendradarbiaujame su odontologijos klinika "Danvitė".

Jeigu turite neatsakytų klausimų, susisiekite su mumis ir mes mielai jums juos atsakysime. Apsisprendus dėl apsilankymo mūsų klinikoje, registruokitės vizitui.

ODONTOLOGAI REKOMENDUOJA

BLOGAS

Naudinga informacija apie kasdienę ir profesionalią burnos higieną, šypsenos estetiką, naudingi burnos higienisčių ir odontologų patarimai bei naujausios aktualijos susijusios su burnos higiena ir šypsenos priežiūra.

PRENUMERUOKITE MŪSŲ NAUJIENAS

danvite-logo-FINAL2019-02.png

Dantų gydymo ir lazerinės odontologijos klinika

Bokštų g. 18, Klaipėda

registratura@danvite.lt

+370 650 94848

dsmile-logo-FINAL2019-02.png

Dantų profilaktikos ir natūralaus grožio klinika

Burnos priežiūros priemonių parduotuvė

Gegužės g. 1, Klaipėda

info@dsmile.lt

+370 652 05656

©2019 by Dsmile