PERIODONTITO GYDYMAS VEKTORIUMI

Dantenų ligų (periodontito arba liaudiškai tariant parodontozės) gydymas be chirurginių operacijų ir svarbiausia BE SKAUSMO. Dauguma pacientų mano, kad periodontitas yra nepagydoma liga ir galiausiai vis tiek yra netenkama dantų, tačiau mes sakome NE. Šiandien periodontitas ir kitos dantenų ligos yra sustabdomos ir išgydomos. Naudodami pažangiausią vokiečių technologiją – vektorių, garantuojame gydymo sėkmę. 

Plačiau apie periodontito gydymą vektoriumi

Ar įmanoma visiškai išgydyti periodontitą?


Dauguma pacientų mano, kad periodontitas yra nepagydoma liga ir galiausiai vis tiek yra netenkama dantų, tačiau mes sakome NE. Šiai dienai periodontitas ir kitos dantenų ligos yra sustabdomos ir išgydomos.
Kuo yra gydomas periodontitas?


Naudodami pažangiausią vokiečių technologiją – vektorių, garantuojame gydymo sėkmę. Tai naujos kartos aparatas, kuris naikina po dantenomis susikaupusius akmenis ir bakterijas, kurios sukelia kaulo tirpimą bei dantenų uždegimą ir kraujavimą. Vektoriaus aparatas yra sukurtas, siekiant sumažinti paciento baimę gydytis dantenas ir valyti akmenis.
Ar periodontito gydymas vektoriumi sukelia skausmą?


Ne. Tai gydymas be chirurginių operacijų ir svarbiausia be skausmo.
Kaip veikia periodontito gydymo technologija vektoriumi?


Ypač švelnus ir lėtas bangų dažnis leidžia pacientui procedūros metu atsipalaiduoti ir nejusti visiškai jokio skausmo. Aparatas veikdamas švelniomis bangomis nuvibruoja susikaupusius konkrementus visiškai nebraižydamas šaknies paviršiaus ir nepakenkdamas šaknies cementui, dėl ko vyksta dantenų gijimo procesai. Sumažėjusios kišenės – sumažėjusi rizika netekti kaulo. Atliekant procedūrą vektoriumi, papildomai su vandeniu yra purškiama speciali hidroksiapatitų pasta, kuri nupoliruoja šaknį (kas yra tiesiog neįmanoma padaryti valant akmenis įprastu būdu) ir užpildo šaknies kanalėlius, tokiu būdu mes apsaugojame šaknį nuo jautrumo ir išvengiame greito akmenų kaupimosi po dantenomis. Taigi, mūsų įstaigoje yra atliekamas kompleksinis periodontito gydymas. Su Jūsų noru gydytis ir mūsų naudojamomis technologijomis bei įgytomis žiniomis, mes galime užkirsti kelią periodonto ligoms ir išsaugoti Jūsų šypseną.

KAINOS

Vektorius 1/4 žandikaulio (7 dantys)

Vektorius pusė burnos

Vektorius pilna burna

35 €

70 €

99 €

KLAUSKITE / REGISTRUOKITĖS VIZITUI