top of page
Paslaugos - Burnos higiena
IMG_3430a-cpr_edited.jpg

/ PERIODONTITO GYDYMAS VEKTORIUMI /

Sergant periodontitu ir gilėjant periodonto kišenėms labai svarbu laikytis teisingos asmeninės burnos higienos ir reguliariai lankytis pas burnos higienistą. Turint itin pažengusį periodontitą, rekomenduojama kreiptis į gydytoją periodontologą, kuris specializuojasi šioje srityje. Vektoriaus procedūra gali padėti turint ankstyvos arba vidutiniškai pažengusios stadijos periodontitą, tačiau svarbu atsiminti, kad šią ligą sustabdyti, o kai kuriais atvejais išgydyti įmanoma tik laikantis griežtos asmeninės burnos higienos namuose.

/ PERIODONTITO GYDYMAS VEKTORIUMI / Kviečiame pažiūrėti šį trumpą filmuką ir susipažinti su "Dürr Dental Vector Paro" aparatu ir jo veikimo principu. Procedūra daugeliui žmonių yra neskausminga.

registracja
IMG_3426a-cpr_edited.jpg
/ KLAUSKITE / REGISTRUOKITĖS VIZITUI /
Kaip pageidaujate su Jumis susisiekti? *
Ar pageidaujate gauti mūsų naujienlaiškius? *

Dėkojame, kad kreipėtės!

Susisieksime su Jums greitu metu.

/ KONTAKTAI /

+370 652 05656 | info@dsmile.lt

Gegužės g. 1, Klaipėda, Lietuva

DARBO LAIKAS:

Pirmadienis - Penktadienis 9:15 - 18:15

Pietų pertrauka 13:15 - 14:15

DUK

/ APIE PERIODONTITĄ (PARODONTOZĘ) /

Kas yra periodontitas?

Periodontitas yra periodonto audinius pažeidžianti liga, kurios metu išgilėjusiose dantenų kišenėse susikaupiančios apnašos ir bakterijos tirpdo dantis laikantį kaulą. Ši liga pasireiškia dantenų kišenių gilėjimu, kurios tampa puikia terpe bakterijoms kauptis ir daugintis, dantenų uždegimu ir kraujavimu, dantį supančio kaulo ir dantenų nykimu, dantų retėjimu. Negydomas periodontitas ilgainiui gali sukelti dantų netekimą.

Kokioms grupėms priklausantys žmonės labiausiai kenčia nuo šios ligos?

Periodontitas gali pasireikšti nepriklausomai nuo amžiaus. Beveik pusė žmonių iki 18 metų jau turi pirmuosius periodontito požymius, o trys iš keturių vyresnių negu 35 metų žmonių jau serga periodontitu.

Kokios yra periodontito priežastys?

Prasta asmeninė burnos higiena namuose yra viena iš pagrindinių periodontito atsiradimo priežasčių, tačiau ši liga gali atsirasti ir dėl:

  • Vitaminų bei mikroelementų stokos;

  • Genetikos ar hormonų sistemos sutrikimų;

  • Rūkymo;

  • Streso.

Kokie yra periodontito simptomai?

  • Lėtinis dantenų uždegimas;

  • Dantenų kraujavimas, pūliavimas;

  • Dantų klibėjimas;

  • Dantų retėjimas;

  • Blogas burnos kvapas;

  • Periodonto (gilių dantenų) kišenių formavimasis.

Kaip apsisaugoti nuo periodontito?

Norint užkirsti kelią periodontitui, svarbiausia yra palaikyti teisingą asmeninę burnos higieną namuose. Taip pat labai svarbu reguliariai atlikti profesionalią burnos higienos procedūrą. Mūsų klinikoje visada galite pasikonsultuoti su burnos higieniste arba burnos priežiūros priemonių specialiste apie efektyvią burnos higiena namuose bei asmeniškai jums tinkamas burnos priežiūros priemones.

Dantų pasta periodontitui ir kitos burnos priežiūros priemonės

Naudokite tokią dantų pastą, kurią rekomenduoja Jūsų odontologas arba burnos higienistas. Dantų pastos parinkimas pagal esamą Jūsų dantų ir burnos būklę atlieka svarbų vaidmenį, norint išsaugoti savo dantis sveikus ir gražius. Sergantiems periodontitu dažniausiai yra rekomenduojamos antibakterinės dantų pastos, tačiau visuomet siūlome pasitarti su savo burnos higienistu, odontologu arba mūsų klikoje dirbančiomis burnos priežiūros priemonių specialistėmis.

 

Apie kitas būtinas burnos priežiūros priemones skaitykite atmintinėje apie burnos priežiūrą sergant periodontitu ČIA.

/ APIE PERIODONTITO GYDYMĄ VEKTORIUMI /

Kaip gydomas periodontitas?

Siekiant išgydyti arba pristabdyti ankstyvos arba vidutinės stadijos periodontitą, profesionalią burnos ertmės higieną rekomenduojama atlikti kas 3 - 4 mėnesius, po kurios galima atlikti periodontito gydymo vektoriumi procedūrą. Sergant periodontitu Jūsų dantenų kišenės tampa vis gilesnės, todėl aplink šaknį pradeda kauptis apnašos, kurios jį tirpdo taip sukeldamos dantų paslankumą, klibėjimą, išretėjimą ar net netekimą. Pažangiausios vokiečių technologijos, naujausios kartos vektoriaus aparato pagalba pašalinamos giliai po dantenomis pasislėpusios apnašos ir akmenys. Taip yra sukuriamos palankios sąlygos kišenėms gyti bei trauktis.

 

Bendradarbiaujant su mūsų klinikos specialistais, mes jums galime padėti sustabdyti periodontito plitimą, o kai kuriais atvejais net ir išgyti. Svarbu atsiminti, kad periodontito plitimas gali būti sustabdomas, tačiau vien profesionalios burnos higienos ir vektoriaus procedūros nepakanka. Be kruopščios asmeninės burnos higienos namuose, gero gijimo rezultato pasiekti nepavyks.

 

Apie būtinas burnos priežiūros priemones skaitykite atmintinėje apie burnos priežiūrą sergant periodontitu ČIA.

Kaip veikia periodontito gydymo technologija vektoriumi?

Vektoriaus aparatas veikdamas švelniomis bangomis nuvibruoja giliai po dantenomis susikaupusias apnašas ir akmenis visiškai nebraižydamas šaknies paviršiaus ir nepakenkdamas šaknies cementui.

 

Papildomai su vandeniu yra purškiama speciali hidroksiapatitų pasta, kuri nupoliruoja šaknį (kas yra tiesiog neįmanoma padaryti valant akmenis įprastu būdu) ir užpildo atsivėrusius šaknies kanalėlius, tokiu būdu apsaugodama danties šaknį nuo jautrumo ir padeda išvengti greito akmenų kaupimosi po dantenomis.

 

Atliekant procedūrą vektoriumi, ypač švelnus ir lėtas bangų dažnis leidžia pacientui procedūros metu atsipalaiduoti ir nejusti visiškai jokio skausmo.

Ar periodontito gydymas vektoriumi sukelia skausmą?

Šis gydymas skausmo sukelti neturėtų, bet visi žmonės turi skirtingą jautrumo lygį, todėl kai kurie žmonės gali jausti diskomfortą ar skausmą.

Ar įmanoma visiškai išgydyti periodontitą?

Dauguma pacientų mano, kad periodontitas yra nepagydoma liga ir galiausiai vis tiek yra netenkama dantų, tačiau reguliarus profesionalios burnos higienos ir vektoriaus procedūrų atlikimas bei itin kruopšti asmeninė burnos higiena namuose, naudojant tinkamas priemones, gali sustabdyti, o kai kuriais atvejais net ir išgydyti periodontitą.

Kiek laiko gyja periodontitas?

Periodontito gydymo trukmė yra individuali kiekvienam pacientui ir priklauso nuo kelių aspektų: periodontito stadijos, periodiško lankymosi pas burnos higienistą atlikti reikalingų gydymo procedūrų, asmeninės burnos higienos įpročių bei burnos priemonių pasirinkimo. Jeigu pacientas sąžiningai laikosi visų reikalavimų, periodontito gydymo trukmė sumažėja, tačiau konkrečiai įvardinti yra sudėtinga, kadangi tai yra lėtinė liga reikalaujanti ilgoko ir nuoseklaus gydymo.

apie periodonita
apie gydyma

/ PERIODONTITO GYDYMO KAINOS /

Vektorius 1/4 žandikaulio (7 dantys)

Vektorius pusė burnos

Vektorius pilna burna

45 €

70 €

99 €

kainos
bottom of page