PERIODONTITO GYDYMAS VEKTORIUMI

Dantenų ligų (periodontito arba liaudiškai tariant parodontozės) gydymas be chirurginių operacijų ir svarbiausia BE SKAUSMO.

 

Dauguma pacientų mano, kad periodontitas yra nepagydoma liga ir galiausiai vis tiek yra netenkama dantų, tačiau mes sakome NE. Šiai dienai periodontitas ir kitos dantenų ligos yra sustabdomos ir išgydomos. Naudodami pažangiausią vokiečių technologiją – vektorių, garantuojame gydymo sėkmę. Tai naujos kartos aparatas, kuris naikina po dantenomis susikaupusius akmenis ir bakterijas, kurios sukelia kaulo tirpimą bei dantenų uždegimą ir kraujavimą. Vektoriaus aparatas yra sukurtas, siekiant sumažinti paciento baimę gydytis dantenas ir valyti akmenis. Ypač švelnus ir lėtas bangų dažnis leidžia pacientui procedūros metu atsipalaiduoti ir nejusti visiškai jokio skausmo. Aparatas veikdamas švelniomis bangomis nuvibruoja susikaupusius konkrementus visiškai nebraižydamas šaknies paviršiaus ir nepakenkdamas šaknies cementui, dėl ko vyksta dantenų gijimo procesai. Sumažėjusios kišenės – sumažėjusi rizika netekti kaulo. Atliekant procedūrą vektoriumi, papildomai su vandeniu yra purškiama speciali hidroksiapatitų pasta, kuri nupoliruoja šaknį (kas yra tiesiog neįmanoma padaryti valant akmenis įprastu būdu) ir užpildo šaknies kanalėlius, tokiu būdu mes apsaugojame šaknį nuo jautrumo ir išvengiame greito akmenų kaupimosi po dantenomis. Taigi, mūsų įstaigoje yra atliekamas kompleksinis periodontito gydymas. Su Jūsų noru gydytis ir mūsų naudojamomis technologijomis bei įgytomis žiniomis, mes galime užkirsti kelią periodonto ligoms ir išsaugoti Jūsų šypseną.

APIE PERIODONTITĄ

Periodontitas – tai uždegiminis procesas dantį supančiuose audiniuose, dėl kurio vyksta šių audinių irimas. Ankstyvi požymiai, kuriuos jaučia žmogus, yra dantenų kraujavimas, niežėjimas, blogas kvapas, maudimas, dantų jautrumas į terminius dirgiklius. Vėliau atsiranda skausmas kramtant, dantų paslankumas, pasikeičia sukandimas, „padidėja“ tarpai tarp dantų, stringa maistas, dantenos pūliuoja.

 

DĖL KOKIŲ PRIEŽASČIŲ SUSERGAMA PARADONTOZE?
Pagrindinė ir dažna priežastis yra bloga burnos higiena. Apnašos, akmenys, maisto likučiai burnoje yra gera terpė daugintis mikroorganizmams. Kitos priežastys yra rūkymas, netaisyklinga dantų padėtis ir sukandimas, cukrinis diabetas, paveldėjimas, nekokybiškos, senos dantų restauracijos (plombos, vainikai) ir t.t.


KĄ DARYTI SUSIRGUS?
Ankstyva diagnostika ir gydymas aplink dantį esančių audinių iki 80 proc. yra pilnai išgydomi.

PERIODONTITO GYDYMAS VEKTORIUMI

Vektorius 1/4 žandikaulio (7 dantys)

Vektorius pusė burnos 70€

Vektorius pilna burna

35 €

70 €

99 €

PRENUMERUOKITE MŪSŲ NAUJIENAS