• Dsmile.lt

Atmintinė po dantų balinimo procedūros klinikoje


Prieš bet kurį dantų balinimą, profesionali burnos higienos procedūra yra būtina - labai svarbu pašalinti visas apnašas ir akmenis, kad dantys išbaltų tolygiai ir visur vienodai. Profesionalią burnos higienos procedūrą rekomenduojama atlikti ne anksčiau negu dvi savaitės iki dantų balinimo. Norint, kad dantys po dantų balinimo procedūros maksimaliai išbaltų ir išliktų tokie kuo ilgiau, svarbu atsiminti kelias dantų priežiūros taisykles:

  • Laikykitės taisyklingos asmeninės burnos higienos namuose. Dantis valykite elektriniu ultragarso šepetėliu arba minkštu mechaniniu šepetėliu du kartus dienoje, naudokite tarpdančius valančias priemones bei valykite liežuvį.

  • Dvi savaites po dantų balinimo procedūros venkite rūkyti, negerkite ir nevalgykite dantis dažančių produktų: kavos, kakavos, arbatos, raudono vyno, sulčių, gazuotų, energetinių ir kitų dažytų gėrimų, burokėlių, sojos padažo, morkų, uogų ir kitų produktų, kuriuose yra natūralių ar cheminių dažiklių.

  • Po dantų balinimo naudokite remineralizuojančią dantų pastą arba kondicionierių. Remineralizuojanti dantų terapija po dantų balinimo yra reikalinga dantų drėgmės atstatymui, blizgesio sugrąžinimui ir baltos spalvos įsitvirtinimui dantų paviršiuje.

  • Jeigu dantys tapo jautrūs, patartina naudoti dantų jautrumą mažinančią pastą. Jeigu dantų ar dantenų jautrumas tapo labai intensyvus, naudokite specialiai jautrumo mažinimui skirtus gelius. Šias dantų pastas bei gelius galite įsigyti mūsų burnos priežiūros priemonių parduotuvėje.

  • Maksimaliam dantų baltumui išgauti, rekomenduojame dantų balinimą pratęsti namuose Jums individualiai pagamintomis kapomis. Ką reikėtų atsiminti apie balinimą kapomis namuose skaitykite atmintinėje balinantiems dantis kapomis.

  • Profesionalią burnos higienos procedūrą atlikite kas 6 mėnesius arba taip, kaip rekomendavo Jūsų odontologas ar burnos higienistas.

Būtinos priemonės asmeninei burnos higienai namuose po dantų balinimo:

Kitos rekomenduojamos priemonės:

Visas burnos priežiūros prekes galite įsigyti mūsų el. parduotuvėje paspaudus ČIA.


Kviečiame registruotis profesionaliai burnos higienai ir dantų balinimo procedūrai paspaudus ČIA.


Atmintinė po dantų balinimo - Dsmile
.pdf
Download PDF • 8.65MB


danvite-logo-FINAL2020-02.png

Dantų gydymo ir lazerinės odontologijos klinika

Bokštų g. 18, Klaipėda

registratura@danvite.lt

+370 650 94848

dsmile-logo-FINAL2020-02.png

Dantų profilaktikos ir natūralaus grožio klinika

Burnos priežiūros priemonių parduotuvė

Gegužės g. 1, Klaipėda

info@dsmile.lt

+370 652 05656

©2021 by Dsmile

Informacija klientui: