• Dsmile.lt

Atmintinė po mezoterapijos procedūros veido, kaklo, dekoltė ir plaukų zonose


Injekuojamose srityse gali atsirasti kraujosruvų, galimas odos paraudimas, paburkimas, jautrumas. Šie simptomai, priklausomai nuo individualių organizmo ir odos savybių, po procedūros ilgainiui išnyksta be pasekmių: paraudimas - paros bėgyje, patinimas - per kelias dienas, kraujosrūvos per 7 - 10 dienų.

Jeigu jums buvo atlikta mezoterapijos procedūra veido, kaklo ar dekoltė zonose


Veido kosmetikos priemonės. Pirmą dieną po procedūros venkite kosmetikos priemonių, kadangi iškart po mikrojėgelių procedūros odos kanalai kurį laiką būna atviri. Savaitę po procedūros patartina vengti agresyvių kosmetikos priemonių.


Jeigu jums buvo atlikta mezoterapijos procedūra plaukų zonoje


Vanduo ir plaukų kosmetika. Pirmąją dieną po procedūros rekomenduojama neplauti galvos bei nenaudoti jokių plaukų kometikos priemonių tam, kad dūrių vietos nebūtų sujautrintos ir greičiau užsitrauktų.


Bendrosios rekomendacijos po PRP (PRGF) procedūros


Sportas. Pirmas dvi dienas nerekomenduojama sportuoti, dirbti sunkaus fizinio darbo. Venkite prakaitavimo ir aukšto kraujo spaudimo.


Alkoholis ir kraują skystinantys preparatai. Pirmas dvi dienas nevartokite alkoholio ar preparatų, vaistų skystinančių kraują.


Saulė ir soliariumas. Pirmąją savaitę po procedūros nesideginkite bei venkite tiesioginių ir netiesioginių saulės spindulių. Dienos metu odą svarbu patepti apsauginiu kremu nuo saulės. Rekomenduojama dienos metu tepti SPF 30+ ir pakartotinai tepti kas 4 valandas. Odos senėjimo prevencijai rekomenduojama nuolat vartoti apsauginius kremus nuo žalingų saulės spindulių net ir šaltuoju metų sezonu.


Didelis karštis. Pirmąją savaitę neikite į pirtį ar sauną, nesimaudykite karštoje vonioje, neatlikite kitų su karščiu susijusių procedūrų.


Didelis šaltis. Pirmąją savaitę šaltuoju sezonu dėvėkite kepurę arba pridenkite tą odos zoną, kuriai buvo atlikta procedūra. Nesimaudykite šaltame vandenyje, neatlikite su šalčiu susijusių procedūrų.


Vandens telkiniai. Pirmąją savaitę neplaukiokite baseinuose ar kituose gamtiniuose vandens telkiniuose.


Kitos injekcijos. Tris savaites po procedūros injekcijos vietoje negalima injekuoti gliukortikosteroidų, negalima vartoti gliukortikosteroidų ir nesteroidinių priešuždegiminių vaistų sistemiškai per burną, į raumenis ar į veną. Pasitarus su gydytoju, skausmo ar uždegimo malšinimui galima vartoti paracetamolį.


Kviečiame skaityti plačiau apie mūsų klinikoje atliekamą mezoterapijos procedūrą, jos naudą ir naudojamus preparatus ČIA.

Atmintinė po mezoterapijos - Dsmile
.pdf
Download PDF • 15.55MB

dsmile-marmuras-cpr.jpg