• Dsmile.lt

Kodėl svarbu laikytis teisingos burnos higienosProfesionalios burnos higienos nauda


Burnos higiena - labai svarbus sveikatos aspektas. Nemalonus kvapas iš burnos, nesveiki ir paslankūs dantys dažniausiai būna sergant dantų ėduoniu ir priedančio ligomis, gingvitu, periodontitu. Dantų šepetėliu ne visuomet pavyksta gerai išvalyti visus dantų paviršius, todėl reguliariai atliekama profesionali burnos higiena padeda išvengti daugybės odontologinių problemų, taupo laiką ir pinigus. Po procedūros dantys tampa vienu ar net keliais tonais baltesni, atsiranda švaros pojūtis burnoje, blogas burnos kvapas išnyksta, grįžta pasitikėjimas savimi, sumažėja dantų jautrumas. Profesionalią burnos higieną mūsų klinikoje atlieka specialiai apmokytas (licencijuotas) specialistas – burnos higienistas.


Kiekvienam žmogui, jei nėra periodonto ligų, profesionalią burnos higienos procedūrą rekomenduojama atlikti kas 6 mėnesius, esat periodonto ligoms arba nešiojantiems ortodontines sistemas - kas 3 - 4 mėnesius.


Kokia rizika gręsia nesilaikant kasdienės burnos higienos?


Be reguliaraus dantų tikrinimo pas odontologą ir profesionalios burnos higienos procedūros, vienas iš svarbiausių dalykų yra asmeninė burnos higiena.


Jeigu jūsų dantys yra apsinešę, užvalgius ko nors saldaus, apnašos ir cukrus sureaguoja, todėl atsiranda rūgštys burnoje. Per laiką rūgštys iššaukia kariesą. Kariesas dar nėra baisiausia pasėkmė, kuri gali būti sukelta nesirūpinant savo burnos higiena. Apnašos reaguojančios su rūgštimi gali iššaukti gingivitą. Išsivyksčius gingvitui per laiką gali išsivystyti ir periodontitas, o po to yra netenkama dantų.


Taigi, tinkama asmeninė burnos higiena ir reguliarus lankymasis pas burnos higienistą padės jums išsaugoti dantis ir dantenas sveikus visą gyvenimą. Dantų likimas – jūsų rankose.


Registruokitės profesionaliai burnos procedūrai ČIA.


Atsisiųskite burnos ertmės priežiūros namuose atmintinę į savo įrenginį:

Kaip prižiūrėti burnos ertmę namuose - D
.
Download • 8.79MB

dsmile-marmuras-cpr.jpg