IMG_3430a-cpr_edited.jpg

PRGF ENDORET GELIO PLAZMOTERAPIJA ODAI IR UŽPILDAI

„PRGF Endoret“ tai biomedicinos technologija, kuri yra naudojama natūralaus grožio procedūroms atlikti. Ji yra viena iš geriausiai dokumentuotų procedūrų pasaulyje, turinti daugiau nei 20 metų klinikinių duomenų. Procedūra yra patvirtinta daugiau nei 70 mokslinių straipsnių - daugiau nei bet kuri kita PRGF procedūra. Kadangi šios procedūros metu pacientui į odą yra suleidžiama jo paties kraujo plazma, nėra jokios atmetimo reakcijos.

 

Mūsų klinikoje yra atliekamos dvi odos procedūros naudojant kraujo plazmą:

  1. „PRGF Endoret“ gelio plazmoterapija odai (skysta gelio forma) skirta siekiant atjauninti ir regeneruoti visą veido, kaklo, dekoltė ar rankų odos zoną;

  2. „PRGF Endoret“ gelio užpildai (tiršta gelio forma) skirti siekiant natūraliai koreguoti ir modeliuoti tam tikras veido vietas, naikinti raukšles, užpildyti prarastą audinių tūrį.

APIE "ENDORET" GELĮ

Kas yra odos regeneracija? 

Žmogui senstant jo odoje su metais gaminasi vis mažiau kolageno, elastino ir hialurono rūgšties, todėl oda ima pilkėti, senti, raukšlėtis, tampa sausesnė ir mažiau elastinga, atsiranda pigmentinės dėmės. Odos regeneracijos procedūra atliekama siekiant atjauninti ir pridrėkinti odą, gerinti mimikos linijas ir raukšles, naikinti pigmentines dėmes ir randelius.

Kokios yra “Endoret” gelio savybės?

"Endoret" gelis yra universalus - galima paruošti skirtingų biomechaninių savybių (skirtingo klampumo) produktus atsižvelgiant į norimą rezultatą. Šis gelis yra bioaktyvus - aktyvūs augimo faktoriai stimuliuoja nuosavo hialurono ir kolageno gamybą, skatina odos regeneracines savybes, todėl pacientas gali džiaugtis sveikesne ir jaunesne oda.

Kaip yra išgaunamas „Endoret“ gelis ir „Endoret“ gelio užpildas?

„PRGF Endoret“ procedūrų metu yra naudojamas tik paties žmogaus kraujas (paimamas iš venos), iš kurio yra išgaunamos skirtingos kraujo plazmos formos: skystis, krešulys, trasplanta, fibrino membrana, supernatas bei „Endoret“ gelis. Visos šios kraujo plazmos formos yra išgaunamos įdedant mėgintuvėlyje esantį paciento kraują į specialią centrifugą, kuri per 8 minutes sukoncentruoja trombocitus ir išgauna skystą „Endoret“ gelį. 

 

„Endoret“ gelio užpildas yra išgaunamas papildomai įdedant gelį į specialiai skirtą krosnelę, kuri skysto gelio konsistenciją paverčia į tirštą užpildą.

Kiek laiko trunka „Endoret“ gelio paruošimas?

Paruošimas užtrunka 30 - 60 minučių, todėl pacientas nesugaišta daug laiko.

Kokie galimi šalutiniai „Endoret“ gelio poveikiai?

Šis gelis yra visiškai autologinis, tad nepasireiškia jokios žinomos šalutinės, alerginės ar atmetimo reakcijos, kadangi žmogaus organizmas negali atmesti savo paties kraujo. "Endoret" gelis natūraliai integruojasi į audinius ir nemigruoja. Vienintelis galimas šalutinis poveikis – smulkios žymės arba kraujosruvos dūrių vietose sukeltos būtent pačios adatos, o ne kraujo plazmos.

Kam nerekomenduojama ši procedūra?

„Endoret“ gelio nerekomenduojama leistis besilaukiančioms, turintiems odos ligų, infekcijų, navikų, veido pūslelinių, sergantiems autoimuninėmis ligomis arba turintiems kraujo sutrikimų su trombocitais arba krešėjimu. 

 

APIE „ENDORET“ GELIO PLAZMOTERAPIJĄ ODAI

Kaip yra atliekama „Endoret“ gelio plazmoterapijos procedūra?

Iš paties paciento kraujo išgautas skystas „Endoret“ gelis naudojant specialų aparatą su itin plona adata yra tolygiai suleidžiamas į visą veido, kaklo dekoltė arba rankų zonos odą. „Endoret“ gelis yra injekuojamas į paviršinį odos sluoksnį, kuriame gelis suteikia didžiausią naudą odai.

Kokia plazmoterapijos procedūros odai nauda? 

„PRGF Endoret“ plazmoterapijos procedūra odai mažina raukšles, randelius, pigmentines dėmes, šviesina paakius, skaistina ir drėkina odą. Po šios procedūros oda tampa elastingesnė, drėgnesnė, skaistesnė ir jaunesnė, o paakiai tampa šviesesni. Šia procedūra galima ženkliai sumažinti uždegimus bei gydyti aknę. Po „Endoret“ gelio plazmoterapijos procedūros rezultatai yra matomi po kelių savaičių, kadangi regeneracijos procesai vyksta pačioje odoje.

Kokiose kūno vietose galima atlikti plazmoterapijos procedūrą? 

Šią procedūrą galima atlikti veido, kaklo, dekoltė ir rankų srityse. Taip pat, ši procedūra yra atliekama ir galvos odai plaukų atstatymui, regeneracijai arba slinkimui gydyti. Plačiau apie tai skaitykite ČIA.

Kiek reikia odos regeneracijos procedūrų? 

Per pirmuosius tris mėnesius rekomenduojama atlikti 3 sesijas. Vėliau procedūra yra rekomenduojama individualiai - procedūros yra atliekamos nuo vienos iki trijų per metus, atsižvelgiant į amžių ir odos tipą.

Kada rekomenduojama atlikti procedūrą? 

Procedūra yra rekomenduojama kaip profilaktinė nuo 35 metų, siekiant sulėtinti senėjimo procesą arba nuo 45 metų regeneraciniais ir korekciniais tikslais.

Ar plazmoterapijos procedūra skausminga? 

Plazmoterapijos procedūrai naudojamos adatos yra labai plonos, todėl ji yra neskausminga. Tačiau skausmo pojūtis yra labai individualus ir pasitaiko jautrių pacientų, kurių skausmo barjeras yra žemas, tuomet procedūros pradžioje oda yra padengiama anestetiniu kremu tam, kad pacientas visiškai nejaustų diskomforto. 

 

APIE „ENDORET“ GELIO UŽPILDĄ

Kam yra skirtas „Endoret“ gelio užpildas?

"Endoret" gelio užpildas dėl savo tirštos konsistencijos yra skirtas visiškai natūraliam 3D veido modeliavimui, nepageidaujamoms raukšlėms užpildyti, užpildyti prarastą audinių tūrį. Priešingai nei skystas „Endoret“ gelis, tirštas užpildas yra leidžiamas į gilesnį odos sluoksnį. Nors „Endoret“ gelio užpildas yra leidžiamas norint koreguoti konkrečias veido vietas, tačiau jis turi visas tas pačias odos regeneracines savybes, kaip ir „Endoret“ gelis. 

Kokie yra „Endoret“ gelio užpildo rezultatai?

Svarbu nepamiršti, kad šis užpildas yra natūralus, todėl itin ryškių pokyčių tikėtis neverta. Toks užpildas idealiai tinka natūralaus grožio siekiančioms moterims arba toms, kurios bijo drastiškų pasikeikimų naudojant hialurono užpildus. Po „Endoret“ gelio užpildo suleidimo veido formos pokyčiai matosi iškart, o kelių savaičių bėgyje pradeda matytis ir odos būklės pagerėjimas tose vietose, kuriose buvo suleistas užpildas.

Kiek „Endoret“ gelio užpildo yra išgaunama iš žmogaus kraujo?

Vienos procedūros metu išgaunama 6 mililitrai infiltruojamos medžiagos, todėl galima kompleksiškai taisyti kelias zonas, visiškai natūraliai atlikti 3D veido modeliavimą, užpildyti pageidaujamas raukšles. "Endoret" gelio užpildo klampumas yra didelis, todėl galima užpildyti net ir gilias raukšles.

 

"PRGF Endoret" gelio plazmoterapija odai. Video anglų kalba apie mūsų klinikoje atliekamą odos atjauninimo ir regeneracijos procedūrą.

 

"PRGF Endoret" gelio užpildai. Video anglų kalba apie mūsų klinikoje atliekamą veido modeliavimo ir raukšlių naikinimo procedūrą.

PRGF ENDORET kainos

PRGF plaukų atstatymui ir slinkimui gydyti

PRGF Endoret gelio užpildai (veido modeliavimas)

PRGF Endoret gelio plazmoterapija veido odai

PRGF Endoret gelio plazmoterapija veido, kaklo, dekolte odai

199 – 249 €

349 €

275 €

349 €

IMG_3426a-cpr_edited.jpg

KLAUSKITE / REGISTRUOKITĖS VIZITUI

Jeigu turite klausimų apie mūsų teikiamas paslaugas arba norite užsiregistruoti vizitui, maloniai kviečiame susisiekti jums patogiu būdu.