IMG_3430a-cpr_edited.jpg

/ PRGF PLAZMOTERAPIJA PLAUKŲ ATSTATYMUI IR SLINKIMUI GYDYTI /

„PRGF Endoret“ tai biomedicinos technologija, kuri yra naudojama natūralaus grožio procedūroms atlikti. Ji yra viena iš geriausiai dokumentuotų procedūrų pasaulyje, turinti daugiau nei 20 metų klinikinių duomenų. Procedūra yra patvirtinta daugiau nei 70 mokslinių straipsnių - daugiau nei bet kuri kita PRGF procedūra. Kadangi šios procedūros metu pacientui į odą yra suleidžiama jo paties kraujo plazma, nėra jokios atmetimo reakcijos.

 

„PRGF Endoret“ yra labai efektyvi ir patvirtinta procedūra stabdanti plaukų slinkimą, nuplikimą ar retėjimą. Šios procedūros metu į galvos odą įšvirkšta paties paciento kraujo plazma turinti regeneracinių savybių stiprina plauko folikulą, gerina plauko struktūrą bei skatina plauko augimą. Atlikus šią procedūrą plaukai tampa tankesni, blizgesni bei elastingesni. Taigi, ši procedūra tinka tiek vyrams, tiek moterims.

/ PRGF PLAZMOTERAPIJA PLAUKŲ ATSTATYMUI IR SLINKIMUI GYDYTI / Sužinokite plačiau apie mūsų klinikoje atliekamą (PRGF) plazmoterapiją plaukų atstatymui ir slinkimui gydyti bei šios procedūros etapus.

/ PRGF ENDORET KAINOS /

PRGF plaukų atstatymui ir slinkimui gydyti

PRGF Endoret gelio užpildai (veido modeliavimas)

PRGF Endoret gelio plazmoterapija veido odai

PRGF Endoret gelio plazmoterapija veido, kaklo, dekolte odai

199 – 249 €

349 €

275 €

349 €

/ DAŽNAI UŽDUODAMI KLAUSIMAI /

Kaip yra išgaunamas „Endoret“ gelis?

„PRGF Endoret“ procedūrų metu yra naudojamas tik paties žmogaus kraujas (paimamas iš venos), iš kurio yra išgaunamos skirtingos kraujo plazmos formos: skystis, krešulys, trasplanta, fibrino membrana, supernatas bei „Endoret“ gelis. Visos šios kraujo plazmos formos yra išgaunamos įdedant mėgintuvėlyje esantį paciento kraują į specialią centrifugą, kuri per 8 minutes sukoncentruoja trombocitus ir išgauna „Endoret“ gelį. 

Kiek laiko trunka „Endoret“ gelio paruošimas?

Paruošimas užtrunka 30 - 60 minučių, todėl pacientas nesugaišta daug laiko.

Kaip „Endoret“ gelis veikia galvos odą?

Į plaukuotą galvos odą yra įšvirkščiama paties paciento kraujo plazma (PRGF), kuri suaktyvina plaukų augimo faktorius, taip yra padaromas tiesioginis teigiamas poveikis plaukų folikulams.

Ar PRGF plaukų procedūra yra tinkama tiek vyrams, tiek moterims?

PRGF procedūra yra tinkama ir vyrams, ir moterims, kurie kenčia nuo plaukų slinkimo tiek ankstyvoje, tiek pažengusioje stadijoje, turi plonus, silpnus ir pažeistus plaukus.

Kada rekomenduojama atlikti PRGF procedūrą?

Jeigu jūs pastebėjote, kad jums pradėjo slinkti plaukai, reikėtų iškart pasvarstyti apie PRGF plazmoterapiją galvos odai. Svarbu žinoti, kad ši procedūra tik suaktyvina nusilpusius, vis dar gyvus plaukų folikulus bei paskatina plauko augimą, gerina jo būklę. Dėja, ši procedūra neduos plaukų persodinimo procedūros efekto, ji tik neleis nusilipti jūsų dar turimiems plaukams ir padės juos ilgiau išlaikyti gyvybingus.

Kiek laiko trunka PRGF procedūros kursas?

PRGF plaukų atstatymo ir slinkimo gydymo kursą sudaro tik 3 procedūros atliekant kas 4 savaites. Palaikomosios procedūros skiriamos priklausomai nuo diagnozės.

Kokie galimi šalutiniai „Endoret“ gelio poveikiai?

Šis gelis yra visiškai autologinis, tad nepasireiškia jokios žinomos šalutinės, alerginės ar atmetimo reakcijos, kadangi žmogaus organizmas negali atmesti savo paties kraujo. "Endoret" gelis natūraliai integruojasi į audinius ir nemigruoja. Vienintelis galimas šalutinis poveikis – smulkios žymės arba kraujosruvos dūrių vietose sukeltos būtent pačios adatos, o ne kraujo plazmos.

Kam nerekomenduojama ši procedūra?

„Endoret“ gelio nerekomenduojama leistis besilaukiančioms, turintiems odos ligų, infekcijų, navikų, veido pūslelinių, sergantiems autoimuninėmis ligomis arba turintiems kraujo sutrikimų su trombocitais arba krešėjimu. 

Ar PRGF plaukų atstatymo procedūra tinka tiek vyrams, tiek moterims?

PRGF procedūra yra tinkama ir vyrams, ir moterims, kurie kenčia nuo plaukų slinkimo tiek ankstyvoje, tiek pažengusioje stadijoje, turi plonus, silpnus ir pažeistus plaukus.

 
IMG_3426a-cpr_edited.jpg

/ KLAUSKITE / REGISTRUOKITĖS VIZITUI /

Jeigu turite klausimų apie mūsų teikiamas paslaugas arba norite užsiregistruoti vizitui, maloniai kviečiame susisiekti jums patogiu būdu.