PRGF PLAUKŲ ATSTATYMUI IR SLINKIMUI GYDYTI

Plazmoterapija (PRGF) tai biomedicinos technologija, kuri yra naudojama natūralaus grožio procedūroms atlikti. Procedūrų metu yra naudojamas tik paties žmogaus kraujas, iš kurio yra išgaunamos skirtingos kraujo plazmos formos: skystis, krešulys, trasplanta, fibrino membrana, supernatas bei Endoret gelis.

Plačiau apie šią procedūrą

Kokia plaukų atstatymo ir slinkimo gydymo procedūros nauda?


Ši procedūra stabdo plaukų slinkimą, retėjimą bei plikimą. Taip pat stiprina plauko folikulą, gerina plauko struktūrą bei skatina plauko augimą. Atlikus šią procedūrą plaukai tampa tankesni, blizgesni bei elastingesni.
Kaip veikia plazmoterapijos procedūra galvos odą?


Į plaukuotą galvos odą yra įšvirkščiama kraujo plazma (PRGF), kuri suaktyvina augimo faktorius, ir taip yra padaromas tiesioginis teigiamas poveikis plaukų folikulams.
Ar PRGF plaukų procedūra yra tinkama tiek vyrams, tiek moterims?


PRGF procedūra yra tinkama ir vyrams, ir moterims, kurie kenčia nuo plaukų slinkimo, tiek ankstyvoje, tiek pažengusioje stadijoje.
Kiek laiko trunka PRGF procedūros kursas?


"Endoret" kursą sudaro tik 3 procedūros atliekant kas 4 savaites. Palaikomosios procedūros skiriamos priklausomai nuo diagnozės.

PLAZMOTERAPIJA PLAUKŲ ATSTATYMUI IR SLINKIMUI GYDYTI

Sužinokite plačiau apie mūsų klinikoje atliekamą (PRGF) plazmoterapiją plaukų atstatymui ir slinkimui gydyti bei šios procedūros etapus.

KAINOS

PRGF Endorent gelio fileriai, veido modeliavimas

PRGF veido atjauninimui

PRGF veido, kaklo, dekolte atjauninimui

PRGF plaukų atstatymui ir slinkimui gydyti

349 €

275 €

349 €

199 – 249 €

KLAUSKITE / REGISTRUOKITĖS VIZITUI