top of page
Paslaugos - Burnos higiena
IMG_3430a-cpr_edited.jpg

/ PRP (PRGF) PLAZMOLIFTINGAS ODAI IR UŽPILDAI /

„Endoret® PRGF®“ tai biomedicinos technologija, kuri yra naudojama natūralaus grožio procedūroms atlikti. Ji yra viena iš geriausiai dokumentuotų procedūrų pasaulyje, turinti daugiau nei 20 metų klinikinių duomenų. Procedūra yra patvirtinta daugiau nei 70 mokslinių straipsnių - daugiau nei bet kuri kita PRP procedūra. Kadangi šios procedūros metu pacientui į odą yra suleidžiami iš jo paties kraujo išgauti ir sukoncentruoti trombocitai („Endoret® PRGF®“ gelis), ji nesukelia jokios atmetimo reakcijos.

 

Mūsų klinikoje yra atliekamos trys PRP (mūsų atveju PRGF) odos procedūros naudojant iš paciento kraujo išgautus trombocitus:

  1. „ENDORET® PRGF®“ GELIO PLAZMOLIFTINGAS ODAI (skysta gelio forma) skirta siekiant atjauninti ir regeneruoti visą veido, kaklo, dekoltė ar rankų odos zoną;

  2. „ENDORET® PRGF®“ GELIO UŽPILDAI (tiršta gelio forma) skirti siekiant natūraliai koreguoti ir modeliuoti tam tikras veido vietas, naikinti raukšles, užpildyti prarastą audinių tūrį.

  3. „ENDORET® PRGF®“ GELIO PLAZMOTERAPIJA PLAUKAMS (skysta gelio forma) skirta siekiant stabdyti plaukų slinkimą, juos stiprinti ir skatinti augimą. Plačiau apie šią procedūrą skaitykite ČIA.

/ PRP (PRGF) PLAZMOLIFTINGAS ODAI IR PLAUKAMS 
Kviečiame susipažinti su šia procedūra iš arčiau.

prgf-uzpildai-min.jpg

/ PRP (PRGF) UŽPILDAI / Užpildytos juoko raukšlės.

IMG_3426a-cpr_edited.jpg

/ KLAUSKITE / REGISTRUOKITĖS VIZITUI /

Jeigu turite klausimų apie mūsų teikiamas paslaugas arba norite užsiregistruoti vizitui, maloniai kviečiame susisiekti jums patogiu būdu.

registracija
DUK

/ APIE PRP (PRGF) PLAZMOLIFTINGO PROCEDŪRĄ ODAI /

Kas yra PRP (PRGF) plazmoliftingas?

Žmogui senstant jo odoje su metais gaminasi vis mažiau kolageno, elastino ir hialurono rūgšties, todėl oda ima pilkėti, senti, raukšlėtis, tampa sausesnė ir mažiau elastinga, atsiranda pigmentinės dėmės. Ši odos regeneracijos procedūra atliekama siekiant atjauninti ir pridrėkinti odą, gerinti mimikos linijas ir raukšles, naikinti pigmentines dėmes ir randelius bei skaistinti odą.

Kaip yra atliekama PRP (PRGF) plazmoliftingo procedūra?

Iš paties paciento kraujo išgautas skystas „Endoret® PRGF®“ gelis (trombocitai), naudojant injekcinį pistoletą su itin plona adata, yra tolygiai suleidžiamas į visą veido, kaklo dekoltė arba rankų zonos odą. „Endoret® PRGF®“ gelis yra injekuojamas į paviršinį odos sluoksnį, kuriame gelis suteikia didžiausią naudą odai. Procedūros pabaigoje pacientui yra uždedama jo paties kraujo plazmos kaukė, kuri pamaitina odą, turi gijimą skatinančių savybių, padeda nuraminti adatos dūrių vietas bei joms greičiau užgyti.

Kokia PRP (PRGF) plazmoterapijos procedūros odai nauda?

PRP (PRGF) plazmoliftingo procedūra odai mažina raukšles, randelius, pigmentines dėmes, šviesina paakius, skaistina ir drėkina odą. Po šios procedūros oda tampa elastingesnė, drėgnesnė, skaistesnė ir jaunesnė, o paakiai tampa šviesesni. Šia procedūra galima ženkliai sumažinti uždegimus bei gydyti aknę. Po PRP plazmoliftingo rezultatai yra matomi po kelių savaičių, kadangi regeneracijos procesai vyksta pačioje odoje.

Kokiose kūno vietose galima atlikti PRP (PRGF) plazmoliftingą?

Šią procedūrą galima atlikti veido, kaklo, dekoltė ir rankų srityse. Taip pat, ši procedūra yra atliekama ir galvos odai plaukų atstatymui, regeneracijai arba slinkimui gydyti. Plačiau apie tai skaitykite ČIA.

Ar PRP (PRGF) plazmoliftingo procedūra skausminga?

Mūsų klinikoje visos PRP (PRGF) procedūros yra atliekamos naudojant specialų „Concerto®“ injekavimo pistoletą, kuris pasiekdamas didžiausią injekavimo greitį nesukelia jokio skausmo. Žinoma, skausmo pojūtis yra labai individualus ir pasitaiko jautrių pacientų, kurių skausmo barjeras yra žemas, tuomet procedūros pradžioje oda yra padengiama anestetiniu kremu tam, kad pacientas visiškai nejaustų diskomforto.

Kiek trunka PRP (PRGF) procedūrų kursas?

Per pirmuosius tris mėnesius rekomenduojama atlikti 3 sesijas. Vėliau procedūra yra rekomenduojama individualiai - procedūros yra atliekamos nuo vienos iki trijų per metus, atsižvelgiant į amžių ir odos tipą.

Nuo kokio amžiaus rekomenduojama atlikti PRP (PRGF) procedūrą?

Procedūra yra rekomenduojama kaip profilaktinė nuo 35 metų, siekiant sulėtinti senėjimo procesą arba nuo 45 metų regeneraciniais ir korekciniais tikslais.

Kiek trunka viena PRP (PRGF) procedūra?

Kraujo paėmimas, gelio paruošimas ir pati procedūra trunka apie 1 valandą.

Kam nerekomenduojama ši procedūra?

PRP (PRGF) procedūra nerekomenduojama besilaukiančioms, turintiems odos ligų, infekcijų, navikų, veido pūslelinių, sergantiems autoimuninėmis ligomis arba turintiems kraujo sutrikimų su trombocitais arba krešėjimu.

plazmoterapija

/ APIE „ENDORET® PRGF®“ GELĮ /

Kokios yra „Endoret® PRGF®“ gelio savybės?

„Endoret® PRGF®“ gelis yra universalus - galima paruošti skirtingų biomechaninių savybių (skirtingo klampumo) produktus atsižvelgiant į norimą rezultatą. Šis gelis yra bioaktyvus - aktyvūs augimo faktoriai stimuliuoja nuosavo hialurono ir kolageno gamybą, skatina odos regeneracines savybes, todėl pacientas gali džiaugtis sveikesne, jaunesne oda ir skaistesne.

Kaip yra išgaunamas „Endoret® PRGF®“ gelis?

PRP (PRGF) plazmoterapijos procedūrų metu yra naudojamas tik paties žmogaus kraujas paimamas iš venos. Mėgintuvėlyje patalpintas paciento kraujas yra dedamas į specialią centrifugą, kuri išsuka mėgintuvėlį ir taip atskiria kraujo plazmą bei trombocitus (skystas „Endoret® PRGF®“ gelis) nuo kitų kraujo dalelių.

Kiek laiko trunka „Endoret® PRGF®“ gelio paruošimas?

Gelio paruošimas procedūrai užtrunka iki 20 minučių.

Kokie galimi šalutiniai „Endoret® PRGF®“ gelio poveikiai?

Šis gelis yra visiškai autologinis, tad nepasireiškia jokios žinomos šalutinės, alerginės ar atmetimo reakcijos, kadangi žmogaus organizmas negali atmesti savo paties kraujo. „Endoret® PRGF®“ gelis natūraliai integruojasi į audinius ir nemigruoja. Vienintelis galimas šalutinis poveikis – smulkios žymės arba kraujosruvos dūrių vietose sukeltos būtent pačios adatos, o ne gelio.

apie geli

/ APIE „ENDORET® PRGF®“ GELIO UŽPILDĄ /

Kaip yra išgaunamas „Endoret® PRGF®“ gelio užpildas?

„Endoret® PRGF®“ gelio užpildas yra išgaunamas papildomai įdedant sukoncentruotus paciento trombocitus į specialią krosnelę, kuri skysto gelio konsistenciją paverčia į tirštą užpildą. Jo pagalba galima naikinti raukšleles ir švelniai modeliuoti veido formą.

Kam yra skirtas „Endoret® PRGF®“ gelio užpildas?

„Endoret® PRGF®“ gelio užpildas dėl savo tirštos konsistencijos yra skirtas visiškai natūraliam 3D veido modeliavimui, nepageidaujamoms raukšlėms užpildyti, užpildyti prarastą audinių tūrį. Priešingai nei skystas „Endoret® PRGF®“ gelis, tirštas užpildas yra leidžiamas į gilesnį odos sluoksnį. Nors gelio užpildas yra leidžiamas norint koreguoti konkrečias veido vietas, tačiau jis turi visas tas pačias odos regeneracines savybes, kaip ir „Endoret® PRGF®“ gelis.

Kokie yra „Endoret® PRGF®“ gelio užpildo rezultatai?

Svarbu nepamiršti, kad šis užpildas yra natūralus, todėl itin ryškių pokyčių tikėtis neverta. Toks užpildas idealiai tinka natūralaus grožio siekiančioms moterims arba toms, kurios bijo drastiškų pasikeikimų naudojant hialurono užpildus. Po „Endoret® PRGF®“ gelio užpildo suleidimo veido formos pokyčiai matosi iškart, o kelių savaičių bėgyje pradeda matytis ir odos būklės pagerėjimas tose vietose, kuriose buvo suleistas užpildas.

Kiek „Endoret® PRGF®“ gelio užpildo yra išgaunama iš žmogaus kraujo?

Vienos procedūros metu išgaunama 6 mililitrai infiltruojamos medžiagos, todėl galima kompleksiškai taisyti kelias zonas, visiškai natūraliai atlikti 3D veido modeliavimą, užpildyti pageidaujamas raukšles. „Endoret® PRGF®“ gelio užpildo klampumas yra didelis, todėl galima užpildyti net ir gilias raukšles.

uzpildas
kainos

/ PRP (PRGF) PROCEDŪRŲ KAINOS /

PRP (PRGF) plazmoterapija plaukų atstatymui ir slinkimui gydyti *

PRP (PRGF) plazmoliftingas 1 kūno zonai (veidas, kaklas arba dekoltė) *

PRP (PRGF) plazmoliftingas 3 kūno zonoms (veidui, kaklui ir dekoltė) *

PRP (PRGF) gelio užpildai (veido modeliavimas, raukšlių lyginimas)

249 €

275 €

349 €

349 €

* Per pirmuosius tris mėnesius rekomenduojama atlikti 3 sesijas. Vėliau procedūra yra rekomenduojama individualiai - procedūros yra atliekamos nuo vienos iki trijų per metus, atsižvelgiant į amžių ir odos tipą.

bottom of page