top of page
Paslaugos - Burnos higiena
IMG_3430a-cpr_edited.jpg

/ PRP (PRGF) PROCEDŪRA PLAUKŲ ATSTATYMUI IR SLINKIMUI GYDYTI /

„Endoret® PRGF®“ tai biomedicinos technologija, kuri yra naudojama natūralaus grožio procedūroms atlikti. Ji yra viena iš geriausiai dokumentuotų procedūrų pasaulyje, turinti daugiau nei 20 metų klinikinių duomenų. Procedūra yra patvirtinta daugiau nei 70 mokslinių straipsnių - daugiau nei bet kuri kita PRP procedūra. Kadangi šios procedūros metu pacientui į odą yra suleidžiami iš jo paties kraujo išgauti ir sukoncentruoti trombocitai („Endoret® PRGF®“ gelis), ji nesukelia jokios atmetimo reakcijos.

 

Mūsų klinikoje yra atliekamos trys PRP (mūsų atveju PRGF) odos procedūros naudojant iš paciento kraujo išgautus trombocitus:

  1. „ENDORET® PRGF®“ GELIO PLAZMOLTERAPIJA PLAUKAMS (skysta gelio forma) skirta siekiant stabdyti plaukų slinkimą, juos stiprinti ir skatinti augimą;

  2. „ENDORET® PRGF®“ GELIO PLAZMOLIFTINGAS ODAI (skysta gelio forma) skirta siekiant atjauninti ir regeneruoti visą veido, kaklo, dekoltė ar rankų odos zoną. Plačiau apie tai skaitykite ČIA.

  3. „ENDORET® PRGF®“ GELIO UŽPILDAI (tiršta gelio forma) skirti siekiant natūraliai koreguoti ir modeliuoti tam tikras veido vietas, naikinti raukšles, užpildyti prarastą audinių tūrį. Plačiau apie tai skaitykite ČIA.

/ PRP (PRGF) PLAZMOTERAPIJA PLAUKŲ ATSTATYMUI IR SLINKIMUI GYDYTI / Sužinokite plačiau apie mūsų klinikoje atliekamą PRP (PRGF) plazmoterapiją plaukų atstatymui ir slinkimui gydyti bei šios procedūros etapus.

IMG_3426a-cpr_edited.jpg

/ KLAUSKITE / REGISTRUOKITĖS VIZITUI /

Jeigu turite klausimų apie mūsų teikiamas paslaugas arba norite užsiregistruoti vizitui, maloniai kviečiame susisiekti jums patogiu būdu.

registracija
DUK

/ APIE PRP (PRGF) PROCEDŪRĄ PLAUKAMS /

Kas yra PRP (PRGF) procedūra plaukams?

PRP (PRGF) plazmoterapija yra labai efektyvi ir patvirtinta procedūra galvos odai stabdanti plaukų slinkimą, nuplikimą ar retėjimą, atgaivinanti plaukus bei skatinanti jų augimą. Šios procedūros metu į galvos odą įšvirkščiama iš paties paties paciento kraujo išgauti trombocitai, turintys regeneracinių savybių, stiprinantys plauko folikulą, gerinantys plauko struktūrą bei skatinantys plauko augimą. Atlikus šią procedūrą plaukai tampa tankesni, blizgesni bei elastingesni. Ši procedūra tinka tiek vyrams, tiek moterims.

Kada rekomenduojama atlikti PRP (PRGF) procedūrą plaukams?

Jeigu jūs pastebėjote, kad jums pradėjo slinkti plaukai, reikėtų iškart pasvarstyti apie PRP (PRGF) plazmoterapiją galvos odai. Svarbu žinoti, kad ši procedūra tik suaktyvina nusilpusius, vis dar gyvus plaukų folikulus bei paskatina plauko augimą, gerina jo būklę. Dėja, ši procedūra neduos plaukų persodinimo procedūros efekto, ji tik neleis nusilipti jūsų dar turimiems plaukams ir padės juos ilgiau išlaikyti gyvybingus.

Ar PRP (PRGF) plazmoliftingo procedūra skausminga?

Mūsų klinikoje visos PRP (PRGF) procedūros yra atliekamos naudojant specialų „Concerto®“ injekavimo pistoletą, kuris pasiekdamas didžiausią injekavimo greitį nesukelia jokio skausmo. Žinoma, skausmo pojūtis yra labai individualus ir pasitaiko jautrių pacientų, kurių skausmo barjeras yra žemas, tuomet procedūros pradžioje oda yra padengiama anestetiniu kremu tam, kad pacientas visiškai nejaustų diskomforto.

Kiek trunka PRP (PRGF) procedūrų kursas?

PRP (PRGF) plaukų atstatymo ir slinkimo gydymo kursą sudaro tik 3 procedūros jas atliekant kas 4 savaites. Palaikomosios procedūros skiriamos priklausomai nuo diagnozės, nuo vienos iki trijų per metus.

Ar PRP (PRGF) plaukų atstatymo procedūra tinka tiek vyrams, tiek moterims?

PRP (PRGF) procedūra yra tinkama ir vyrams, ir moterims, kurie kenčia nuo plaukų slinkimo tiek ankstyvoje, tiek pažengusioje stadijoje, turi plonus, silpnus ir pažeistus plaukus.

Kiek trunka viena PRP (PRGF) procedūra?

Kraujo paėmimas, gelio paruošimas ir pati procedūra trunka apie 1 valandą.

Kam nerekomenduojama ši procedūra?

PRP (PRGF) procedūra nerekomenduojama besilaukiančioms, turintiems odos ligų, infekcijų, navikų, veido pūslelinių, sergantiems autoimuninėmis ligomis arba turintiems kraujo sutrikimų su trombocitais arba krešėjimu.

Kokioms kitoms kūno zonoms galima atlikti PRP (PRGF) procedūrą?

Šią procedūrą galima atlikti ir veido, kaklo, dekoltė bei rankų srityse siekiant atjauninti ir pridrėkinti odą, gerinti mimikos linijas ir raukšles, naikinti pigmentines dėmes ir randelius bei skaistinti odą. Taip pat, iš „Endoret® PRGF®“ skysto gelio galima išgauti ir tirštos konsistencijos gelį, kurio pagalba galima naikinti raukšleles ir švelniai modeliuoti veido formą. Plačiau apie šias dvi procedūras skaitykite ČIA.

apie procedura

/ APIE „ENDORET® PRGF®“ GELĮ /

Kaip „Endoret® PRGF®“ gelis veikia galvos odą?

Į plaukuotą galvos odą yra įšvirkščiama iš paties paciento kraujo išgauti trombocitai, kurie suaktyvina plaukų augimo faktorius bei atlieka tiesioginį teigiamą poveikį plaukų folikulams bei galvos odai.

Kaip yra išgaunamas „Endoret® PRGF®“ gelis?

PRP (PRGF) plazmoterapijos procedūrų metu yra naudojamas tik paties žmogaus kraujas paimamas iš venos. Mėgintuvėlyje patalpintas paciento kraujas yra dedamas į specialią centrifugą, kuri išsuka mėgintuvėlį ir taip atskiria kraujo plazmą bei trombocitus (skystas „Endoret® PRGF®“ gelis) nuo kitų kraujo dalelių.

Kiek laiko trunka „Endoret® PRGF®“ gelio paruošimas?

Gelio paruošimas procedūrai užtrunka iki 20 minučių.

Kokie galimi šalutiniai „Endoret® PRGF®“ gelio poveikiai?

Šis gelis yra visiškai autologinis, tad nepasireiškia jokios žinomos šalutinės, alerginės ar atmetimo reakcijos, kadangi žmogaus organizmas negali atmesti savo paties kraujo. „Endoret® PRGF®“ gelis natūraliai integruojasi į audinius ir nemigruoja. Vienintelis galimas šalutinis poveikis – smulkios žymės arba kraujosruvos dūrių vietose sukeltos būtent pačios adatos, o ne gelio.

apie geli
kainos

/ PRP (PRGF) PROCEDŪRŲ KAINOS /

PRP (PRGF) plazmoterapija plaukų atstatymui ir slinkimui gydyti *

PRP (PRGF) plazmoliftingas 1 kūno zonai (veidas, kaklas arba dekoltė) *

PRP (PRGF) plazmoliftingas 3 kūno zonoms (veidui, kaklui ir dekoltė) *

PRP (PRGF) gelio užpildai (veido modeliavimas, raukšlių lyginimas)

249 €

275 €

349 €

349 €

* Per pirmuosius tris mėnesius rekomenduojama atlikti 3 sesijas. Vėliau procedūra yra rekomenduojama individualiai - procedūros yra atliekamos nuo vienos iki trijų per metus, atsižvelgiant į amžių ir odos tipą.

bottom of page