IMG_3430a-cpr_edited.jpg

/ TECHNOLOGIJOS MŪSŲ KLINIKOJE /

Mes esame naujos kartos profilaktikos ir grožio klinika su pirmąja profesionalia burnos priežiūros parduotuve. Žengiant koja kojon su naujausiomis technologijomis, mes pacientams teikiame efektyvias, saugias, neskausmingas ir tik aukščiausios kokybės (burnos priežiūros, profilaktikos ir grožio) paslaugas.

/ SUSIPAŽINKITE /

dsmile-marmuras-cpr.jpg
/ PHILIPS ZOOM WHITESPEED /

Dantų balinimo lempa

balinimas4-min.jpg

“Philips Zoom” dantų balinimo lempa turi LED šviesa aktyvuojamą technologiją, kuri užtikrina galingą ir saugią dantų balinimo procedūrą. Skirtingai nuo daugelio kitų balinimo sistemų, "Philips Zoom" naudoja patentuotą LED šviesą, kad pagreitintų balinimą ir užtikrintų maksimalius rezultatus per trumpiausią laiką. Dėka trumpų LED šviesos bangų, ši dantų balinimo lempa nesukelia jokio skausmo ar dantų jautrumo. "Philips Zoom" lempa turi reguliuojamus intensyvumo nustatymus ir gali būti pritaikyta taip, kad būtų pašalintas jautrumas ir užtikrintas maksimalus komfortas. Taip pat dantų balinimas šia lempa yra atliekamas tik odontologo kėdėje ir yra administruojamas ne tik burnos higienistų, bet ir pačių gydytojų, todėl tai saugiausias ir efektyviausias pasirinkimas jūsų dantims.

 

“Philips Zoom WhiteSpeed” lempa yra paremta moksliniais tyrimais, kurie įrodė, kad ji yra saugi jūsų dantenoms ir veiksminga jūsų dantims. 95% apklaustų pacientų, kurie atliko dantų balinimą “Philips Zoom” sistema, sutinka, kad ši technologija duoda puikius rezultatus ir nesukelia jokio skausmo.

vistacam7-ed-min.jpg
dsmile-marmuras-cpr.jpg
/ VISTACAM HD SMART /

Dantų diagnostikos kamera

Intraoralinė kamera “VistaCam” suteikia pagalbą vizualizuojant dantų apnašas bei akmenis, padeda nustatyti dantų valymo efektyvumą, parodo silpnąsias dantų valymo vietas bei padeda higienistui parinkti teisingas burnos priežiūros priemones. Taip pat, ši kamera yra puiki priemonė aptinkant ėduonį dar ankstyvoje stadijoje, kada plika akimi jo pamatyti yra neįmanoma, tad jos pagalba galima užkirsti kelią rimtesnėms dantų problemoms ateityje.

 

Dėl “VistaCam” patobulintos optikos ir integruoto ryškumo filtro ji užtikrina krištolo skaidrumo ir didelio kontrasto vaizdus. Ši kamerų sistema aiškiai pacientams parodo jų dantyse esančius ėduonies pažeidimus, kariesą, apnašas, taip geriau padėdama suprasti apie reikiamas gydymo ir burnos priežiūros priemones. Mūsų klinikoje “VistaCam” yra naudojama kiekvienos profesionalios burnos higienos metu, o esant poreikiui atliekama išsamią dantų diagnostiką ir atskirai.

dsmile-marmuras-cpr.jpg
/ VECTOR PARO /

Aparatas periodontitui gydyti

vector-min-2.jpg

"Dürr Dental" sukurtas "Vector®" principas - patikrinta periodontito gydymo sistema, kuri yra itin švelni ir apsauganti dantis. Šis naujos kartos ultragarsinis prietaisas efektyviai ir ypač švelniai pašalina dantų apnašas net iš giliausių dantenų kišenių, kurių įprastos profesionalios burnos higienos metu naudojant ultragarsinį skalerį pasiekti yra neįmanoma.

 

Dėl unikalios virpesių nukreipimo sistemos instrumentai judinami tik lygiagrečiai šaknies paviršiuje. Gydymą galima atlikti kliniškai efektyviai naudojant ultragarso energiją, taip leisdama pacientui atsipalaiduoti ir nejausti diskomforto procedūros metu.

 

Atliekant procedūrą su “Vector Paro” aparatu, papildomai su vandeniu yra purškiama speciali hidroksiapatitų pasta, kuri padeda nupoliruoti danties šaknį giliai po dantenomis, ko atlikti yra neįmanoma naudojant įprastą skalerį. Taip pat, ši pasta užpildo atsivėrusius danties šaknies kanalėlius.

 

Naujos kartos ultragarsinis “Vector Paro” aparatas:

  • Ultragarso dinamikos linijinė deformacija "Paro" antgalyje;

  • Instrumento judėjimas ašine kryptimi, lygiagrečiai šaknies paviršiui;

  • Tiksli 90° vertikalioji deformacija;

  • Darbas be drebėjimo;

  • Kruopštus bioplėvelės, bakterijų ir nuosėdų šalinimas;

  • Lygūs, švarūs paviršiai.

dsmile-lt-parduotuve-min.jpg

PROFESIONALIOS BURNOS PRIEŽIŪROS PRIEMONĖS

Saugus, kokybiškas ir mūsų burnos priežiūros specialistų patvirtintas asortimentas.

dsmile-logo-FINAL2020-01.png
IMG_3426a-cpr_edited.jpg

KLAUSKITE / REGISTRUOKITĖS VIZITUI /

Jeigu turite klausimų apie mūsų teikiamas paslaugas, siūlomas burnos priežiūros priemones arba norite užsiregistruoti vizitui, maloniai kviečiame susisiekti jums patogiu būdu.