IMG_3430a-cpr_edited.jpg

APIE MUS

Mes esame naujos kartos profilaktikos ir grožio klinika su pirmąja profesionalia burnos priežiūros parduotuve. Žengiant koja kojon su naujausiomis technologijomis, mes pacientams teikiame efektyvias, saugias, neskausmingas ir tik aukščiausios kokybės (burnos priežiūros, profilaktikos ir grožio) paslaugas.

Mes atsižvelgiame į kiekvieno kliento poreikius ir dirbame su kiekvienu pacientu atskirai, parinkdami ir pritaikydami profilaktikos bei grožio procedūras ir individualias burnos priežiūros priemones, priklausomai nuo dantų būklės. Visuomet atsižvelgiame į paciento amžių, atliktas ankstesnes dantų gydymo procedūras, ar jis turi estetinių plombų, implantų, protezų, dantų ar dantenų ligų, nešioja breketus bei į dar daugiau kitų kriterijų, kurie gali lemti teisingą burnos ertmės higieną ir priežiūrą.

 

Mūsų klinikoje gausu naujausių bei pažangiausių technologijų kurios atitinka Europos Sąjungos vaistų ir medicinos prietaisų gamybos reikalavimus bei turi didžiausią tarptautinės mokslo bendruomenės pripažinimą.

 

Nuo pat įkūrimo 2017 metais, klinikos darbuotojai nuolat tobulinasi ir gilina žinias apie naujausias technologijas medicinos srityje pas geriausius mūsų ir užsienio šalių specialistus, domisi naujausiomis žiniomis apie burnos priežiūros priemones.

dsmile-logo-cpr.jpg

Nemokamos konsultacijos kiekvienam renkantis produktą.

PLATUS BURNOS PRIEŽIŪROS PRIEMONIŲ PASIRINKIMAS

Produktai skirti tiek pačiam jauniausiam, tiek vyriausiam.

IMG_3426a-cpr_edited.jpg

KLAUSKITE / REGISTRUOKITĖS VIZITUI

Jeigu turite klausimų apie mūsų teikiamas paslaugas, siūlomas burnos priežiūros priemones arba norite užsiregistruoti vizitui, maloniai kviečiame susisiekti jums patogiu būdu.

danvite-logo-FINAL2020-02.png

Dantų gydymo ir lazerinės odontologijos klinika

Bokštų g. 18, Klaipėda

registratura@danvite.lt

+370 650 94848

dsmile-logo-FINAL2020-02.png

Dantų profilaktikos ir natūralaus grožio klinika

Burnos priežiūros priemonių parduotuvė

Gegužės g. 1, Klaipėda

info@dsmile.lt

+370 652 05656

©2021 by Dsmile

Informacija klientui: