APIE MUS

Mes, odontologijos, dantų profilaktikos ir natūralaus grožio klinika, įkurta 1994 metais. Nuo pat įkūrimo klinikos darbuotojai nuolat tobulinasi, gilina žinias naujausių technologijų medicinos srityje pas geriausius mūsų ir užsienio šalių specialistus. Mes stengiamės savo pacientams teikti patį aukščiausią paslaugų lygį, todėl klinikoje gausu naujausių bei pažangiausių technologijų: lazeris, mikroskopas, kompiuterinis rentgenas, intraoralinės kameros, plazmoterapijos aparatai bei kiti medicinos įrenginiai. Žengiant koja kojon su naujausiomis technologijomis, mes pacientams teikiame efektyvias, saugias, neskausmingas ir tik aukščiausios kokybes paslaugas.

2017 metų vasario mėnesį durs atvėrė pirmoji dantų profilaktikos ir natūralaus grožio klinika su profesionalia burnos priežiūros reikmenų parduotuve. Turėdami nemažą patirtį odontologijos srityje, tobulėdami ir gilindami savo žinias bei matydami, kaip keičiasi pasaulis, mitybos įpročiai, aplinka ir dantų priežiūra, nusprendėme pakeisti žmonių požiūrį į profilaktiką. Mūsų tikslas sveikata.

 

Žmogaus organizmas - labai sudėtinga biologinė sistema, kuri į pakitimus burnoje reaguoja kartu su visa kūno sistema ir net psichika. Mes atsižvelgiame į kiekvieno kliento poreikius ir dirbame su kiekvienu pacientu atskirai, parinkdami ir pritaikydami individualias profilaktikos ir burnos priežiūros priemones, priklausomai nuo dantų būklės. Visuomet atsižvelgiame į paciento amžių, ar jam buvo atliktas estetinis plombavimas, ar jis turi implantų bei į dar daugiau kriterijų, kurie gali lemti teisingą burnos higieną.

 

Nors šiais laikais žmogaus natūralumas bei jo išvaizda yra ypač vertinama, žmonės nori išlaikyti savo jaunystę, tačiau pradeda vengti to, kas kenkia organizmui. Natūralaus grožio srityje regeneruodami tik paciento kūno išteklius galime atlikti įvairias veido korekcijas, sustabdyti plaukų slinkimą ar atjauninti odą veido, kaklo, dekoltė bei rankų srityse. Natūralius kūno išteklius taip pat pasitelkiame ir implantacijoje. Naudojame pažangiausias bei moksliniais tyrimais paremtas implantacijos metodikas ir modernius implantus, kurie padidina implanto prigijimo tikimybę bei paspartina gijimo procesą. 

KLAUSKITE / REGISTRUOKITĖS VIZITUI