PROFESIONALI BURNOS HIGIENA

Burnos higiena - labai svarbus sveikatos aspektas. Nemalonus kvapas iš burnos, nesveiki ir paslankūs dantys dažniausiai būna sergant dantų ėduonimi ir priedančio ligomis, gingvitu, periodontitu. Dantų šepetėliu ne visuomet pavyksta gerai išvalyti visus dantų paviršius, todėl reguliariai atliekama profesionali burnos higiena padeda išvengti daugybės odontologinių problemų, taupo laiką ir pinigus. Po procedūros dantys tampa vienu ar net keliais tonais baltesni, atsiranda švaros pojūtis burnoje, blogas burnos kvapas išnyksta, grįžta pasitikėjimas savimi, sumažėja dantų jautrumas. Profesionalią burnos higieną mūsų klinikoje atlieka specialiai apmokytas (licencijuotas) specialistas – burnos higienistas.

Tinkama burnos higiena padės jums išsaugoti dantis ir dantenas sveikus visą gyvenimą. Dantų likimas – jūsų rankose.

Plačiau apie procedūrą

Kas kiek laiko reikia atlikti profesionalią burnos higienos procedūrą?


Kiekvienam žmogui, jei nėra periodonto ligų, rekomenduojama šią procedūrą atlikti kas 6 mėnesius.
Kas kiek laiko reikia atlikti profesionalią burnos higienos procedūrą esant periodonto ligoms?


Periodonto ligų atveju profesionalią burnos higienos procedūrą rekomenduojama atlikti kas 3 - 4 mėnesius.
Ar prieš dantų balinimą reikia atlikti profesionalią burnos higienos procedūrą?


Taip. Prieš bet kokią dantų gydymo ar balinimo procedūrą būtina atlikti profesionalią burnos higienos procedūrą.
Kodėl reikalinga profesionali burnos higienos procedūra?


Dantų šepetėliu ne visuomet pavyksta gerai išvalyti visus dantų paviršius, todėl reguliariai atliekama profesionali burnos higiena padeda išvengti daugybės odontologinių problemų, taupo laiką ir pinigus. Nenuvalytos apnašos akmenimis virsta po 24 valandų, todėl padidėja rizika susirgti įvairiomis burnos ir dantų ligomis. Po procedūros dantys tampa vienu ar net keliais tonais baltesni. Atsiranda švaros pojūtis burnoje. Blogas burnos kvapas išnyksta, grįžta pasitikėjimas gaiviu kvėpavimu. Sumažėja dantų jautrumas. Profesionalią burnos higieną mūsų klinikoje atlieka specialiai apmokytas (licencijuotas) specialistas – burnos higienistas.
Kas įeina į profesionalios burnos higienos procedūros programą?


Įvertinama burnos gleivinė, plombų būklė, protezų būklė, periodonto būklė, nustatomas dantų valymo efektyvumas, atliekama karieso diagnostika. Procedūros metų profesionaliai nuvalomi dantys ir implantai. Taip pat, įeina fluoro aplikacijos ir silantų uždėjimas. Poliruojamas plombų paviršius po estetinio plombavimo. Kad dantys nebūtų jautrūs, specialiomis priemonėmis gydomi apsinuoginę dantų kakleliai. Procedūros pabaigoje - burnos priežiūros pamoka. Mokoma, kaip atlikti burnos higieną namie, parenkamos higienos priemonės (dantų siūlas, plastmasiniai krapštukai, tarpdančių šepetėliai ir kt.), aiškinama apie sveiką mitybą.
Kokia yra burnos higienos nauda?


Tinkama burnos higiena padės jums išsaugoti dantis ir dantenas sveikus visą gyvenimą. Dantų likimas – jūsų rankose. Be reguliaraus dantų tikrinimo pas odontologą, vienas iš svarbiausių dalykų yra asmeninė burnos higiena.
Kokios priemonės yra rekomenduojamos asmeninei burnos higienai palaikyti namuose?


- Dantų šepetėlis; - Elektrinis dantų šepetėlis; - Profilaktinės arba gydomosios pastos; - Tarpdančių siūlas; - „Superfloss“ tarpdančių siūlas; - Tarpdančių šepetėliai; - Burnos irigatorius; - Burnos skalavimo skystis; - Liežuvio valiklis; - Apnašas dažančios tabletės.
Kokią riziką gali sukelti burnos higienos nesilaikymas?


Apnašos + cukrus = rūgštys

Rūgštys + laikas = kariesas

Apnašos + rūgštys = gingvitas

Gingvitas + apnašos + laikas = periodontitas

Periodontitas + apnašos + laikas = dantų praradimas
Apie profesionalios burnos higienos "Plius" procedūrą


Tai ypatingas dėmesys jūsų liežuvio higienai. Po šios procedūros jus palydės maksimali ir visapusė burnos švara bei gaiva, o su savimi išsinešite ir dovanų. Šios procedūros metu jums yra atliekama įprasta burnos higienos procedūra, kurios pabaigoje jūsų liežuvis yra padengiamas gaivų burnos kvapą atkuriančiu geliu. Tuomet specialiu liežuvio valikliu nuo paviršiaus yra nuvalomos apnašos, kurios sukelia nemalonų burnos kvapą. Liežuvio valiklis yra daugkartinis, todėl jis jums lieka dovanų ir gali tarnauti ilgą laiką kaip mechaninis liežuvio valiklis jūsų namuose. Vizito pabaigoje jūsų liežuvio paviršius yra padengiamas skystais burnos probiotikais, kitaip tariant gerosiomis bakterijos, kurios gerina jūsų burnos mikroflorą.
Skirtumai tarp profesionalios burnos higienos ir profesionalios burnos higienos "Plius"

Apie burnos higieną nešiojant breketus


Burnos higiena nešiojant breketus yra itin svarbi norint ortontinio gydymo metu savo dantis išlaikyti sveikus ir nepažeistus. Dažnai atsitinka taip, kad baigus ortodontinį gydymą ir nuėmus breketus dantų paviršius lieka dėmėtas, kitaip tariant emalis demineralizuojasi, o tai gali paskatinti ėduonies atsiradimą. Taip pat, dėl prastos burnos higienos gali išsivystyti ir dantenų uždegimas - dantenos paburksta ir ima kraujuoti, gali tapti skausmingos. Tam, kad būtų išvengta visų šių problemų, jūsų asmeninė burnos higiena ortodontinių sistemų nešiojimo metu privalo būti nepriekaištinga, o profesionalią burnos higieną yra privaloma atlikti kas 3 - 4 mėnesius. Mūsų burnos higienistės po profesionalios burnos higienos procedūros esant poreikiui visuomet jums primins, kaip reikia taisyklingai valyti dantis nešiojant breketus bei parinks reikialingas burnos priežiūros priemones.

Profesionali burnos higienos procedūra. Sužinokite plačiau apie mūsų klinikoje atliekamą profesionalią burnos higieną bei šios procedūros etapus.

Prieš ir po. Pamatykite mūsų klinikoje pasiektus profesionalios burnos higienos rezultatus.

Profesionali burnos higiena

Profesionali burnos higiena (per 2 kartus)

Profesionali burnos higiena „Plius“

Profesionali burnos higiena „Plius“ (per 2 kartus)

Profesionali burnos higiena „Plius“ su skaitmena

Profesionali burnos higiena vaikams (iki 15 m.)

Profesionali burnos higiena vaikams su breketais (iki 15 m.)

Burnos higiena vaikams su breketais lankantis kas 3 mėn. 

Profesionalus burnos higienos apmokymas

Vieno danties nuvalymas

PROFESIONALI BURNOS HIGIENA

 

59 €

59 / 20 €

69 €

69 / 20 €

99 €

30 €

40 €

30 €

10 €

4 €

* Atliekant profesionalią burnos higieną kas 6 – 7 mėnesius, gaunama profesionali burnos higienos procedūra „Plius“ už 59 €.

** Atliekant profesionalią burnos higieną kas3 – 4 mėnesius, gaunama profesionali burnos higienos procedūra „Plius“ už 49 €.

*** Atliekant dantų balinimą, profesionalios burnos higienos „Plius“ kaina - 49 €.

KLAUSKITE / REGISTRUOKITĖS VIZITUI