top of page
Paslaugos - Burnos higiena
IMG_3430a-cpr_edited.jpg

/ PROFESIONALI BURNOS HIGIENA /

Dantų šepetėliu ir kitomis burnos priežiūros priemonėmis ne visuomet pavyksta gerai išvalyti visus dantų paviršius ir tarpdančius. Susidariusios apnašos ir dantų akmenys gali sukelti dantenų uždegimą ir kraujavimą, paskatinti atsirasti ėduoniui, burnos gleivinės ir periodonto ligoms bei blogam burnos kvapui.

 

Profesionalios burnos higienos metu yra nuvalomos apnašos ir dantų akmenys. Po procedūros dantys tampa vienu ar net keliais tonais baltesni, atsiranda švaros pojūtis burnoje, blogas burnos kvapas išnyksta, sumažėja dantų jautrumas ir grįžta pasitikėjimas savimi.

/ PROFESIONALI BURNOS HIGIENOS PROCEDŪRA /    Sužinokite plačiau apie mūsų klinikoje atliekamą profesionalią burnos higieną bei šios procedūros etapus.

/ PRIEŠ IR PO Pamatykite mūsų klinikoje pasiektus profesionalios burnos higienos rezultatus.

video - foto
IMG_3426a-cpr_edited.jpg
/ KLAUSKITE / REGISTRUOKITĖS VIZITUI /
Kaip pageidaujate su Jumis susisiekti? *
Ar pageidaujate gauti mūsų naujienlaiškius? *

Dėkojame, kad kreipėtės!

Susisieksime su Jums greitu metu.

/ KONTAKTAI /

+370 652 05656 | info@dsmile.lt

Gegužės g. 1, Klaipėda, Lietuva

DARBO LAIKAS:

Pirmadienis - Penktadienis 9:15 - 18:15

Pietų pertrauka 13:15 - 14:15

Registruotis
DUK

/ APIE PROCEDŪRĄ /

Kaip atliekama profesionali burnos higienos procedūra? 

 • Visų pirma įvertinama burnos gleivinė, plombų, protezų, implantų, periodonto būklė, nustatomas dantų valymo efektyvumas, atliekama karieso diagnostika;

 • Tuomet burnos higienistas profesionaliai nuvalo apnašas ir susidariusius akmenis nuo dantų, protezų ir implantų.

 • Toliau yra nuvalomos pigmentinės apnašos naudojant "KaVo" perlus arba gliciną, kuris tausoja estetines plombas ir protezus bei nebraižo jų paviršiaus;

 • Nuvalius visas apnašas, akmenis ir pigmentines apnašas, dantų paviršius yra poliruojamas naudojant profesionalią dantų pastą;

 • Kad dantys nebūtų jautrūs, specialiomis priemonėmis gydomi apsinuoginę dantų kakleliai;

 • Procedūros pabaigoje specialiu geliu ir liežuvio valikliu yra nuvalomas liežuvio paviršius. Liežuvio valiklis pacientui lieka dovanų. Taip pat, liežuvio paviršius yra padengiamas gerosiomis bakterijomis.

 • Esant poreikiui procedūros pabaigoje - burnos priežiūros pamoka. Mokoma, kaip teisingai valyti dantis ir burnos ertmę namuose, parenkamos higienos priemonės (dantų pasta, šepetėlis, siūlas, tarpdančių šepetėliai ir kt.), papasakojama apie sveiką mitybą.

Apie liežuvio nuvalymą po profesionalios burnos higienos

Daugelis pacientų pamiršta, kad liežuvio higiena yra lygiai tokia pati svarbi, kaip ir dantų, todėl jį reikia valyti. Mūsų klinikoje po profesionalios burnos higienos procedūros specialiu liežuvio valikliu nuo jūsų liežuvio paviršiaus yra nuvalomos apnašos, kurios sukelia nemalonų burnos kvapą. Liežuvio valiklis yra daugkartinis, todėl jis jums lieka dovanų ir gali tarnauti ilgą laiką kaip mechaninis liežuvio valiklis jūsų namuose. Vizito pabaigoje jūsų liežuvio paviršius yra padengiamas arba skystais burnos probiotikais, kitaip tariant gerosiomis bakterijomis, kurios pagerina jūsų burnos mikroflorą, arba duodame sučiulpti probiotikų tabletę.

 

Tai ypatingas dėmesys jūsų liežuvio higienai. Po šios procedūros jus palydės maksimali ir visapusė burnos švara bei gaiva, o su savimi išsinešite ir dovanų.

Kaip klinikoje atliekama dantų būklės diagnostika?

„VistaCam“ tai intraoralinė kamera, kurios pagalba galime užtikrinti geriausią ėduonies ir dantų valymo efektyvumo diagnostiką. Ji yra atliekama profesionalios burnos higienos procedūros metu (įtraukta į programą), tačiau esant poreikiui šiai diagnostikai galima registruotis ir atskirai.

Naudojant „VistaCam“ intraoralinę kamerą mūsų klinikos specialistai gali aptikti ėduonį net ir ankstyvoje stadijoje, kada plika akimi jį aptikti gali būti per daug sudėtinga. Šios intraoralinės kameros pagalba, dėl jos komfortiškos ir siauros galvutės leidžiančios pacientui maksimaliai atsipalaiduoti, galima apžiūrėti net ir sunkiai matomas bei prieinamas vietas (pavyzdžiui protinius dantis), todėl šis diagnostinis tyrimas yra ypač tikslus. 

Šios kameros vaizdą realiu laiku pacientas pats gali stebėti sėdėdamas burnos higienisto kėdėje. Specialistas supažindina pacientą su esama dantų ir burnos būkle, aptaria esančias problemas ir grėsmes, duoda patarimų dėl dantų valymo efektyvumo tobulinimo. 

Ar skauda profesionalios burnos higienos procedūros metu? 

Procedūra yra neskausminga, tačiau jos metu dantenos ar dantys gali būti jautrūs. Tokiu atveju higienistas jūsų patogumui gali atlikti vietinį nuskausminimą.

Kiek laiko trunka profesionali burnos higienos procedūra? 

Procedūra įprastai trunka iki 1 valandos, tačiau jeigu yra susidariusių nemažai apnašų ir akmenų, pacientas dėl laiko stokos gali būti pakviestas apsilankyti procedūrai antrą kartą.

Kas kiek laiko reikia atlikti profesionalią burnos higienos procedūrą? 

Kiekvienam žmogui, jeigu nėra periodonto ligų, rekomenduojama šią procedūrą atlikti kas 6 mėnesius. Jeigu asmeninės burnos higienos įpročiai namuose yra teisingi, tuomet gali užtekti ir vienos profesionalios burnos higienos procedūros metuose.

Kokia profesionalios burnos higienos procedūros nauda?

Tinkama burnos higiena padės jums išsaugoti dantis ir dantenas sveikus visą gyvenimą. Po procedūros dantys tampa vienu ar net keliais tonais baltesni. Atsiranda švaros pojūtis burnoje. Blogas burnos kvapas išnyksta, grįžta pasitikėjimas gaiviu kvėpavimu. Sumažėja dantų jautrumas.

Kokią riziką gali sukelti burnos higienos nesilaikymas? 

Apnašos + cukrus = rūgštys

Rūgštys + laikas = kariesas

Apnašos + rūgštys = gingvitas

Gingvitas + apnašos + laikas = periodontitas

Periodontitas + apnašos + laikas = dantų praradimas

PO PROCEDŪROS /

Ko negalima daryti po profesionalios burnos higienos procedūros?

Tą pačią dieną po profesionalios burnos higienos procedūros venkite rūkyti, negerkite ir nevalgykite dantis dažančių produktų: kavos, kakavos, arbatos, raudono vyno, sulčių, gazuotų, energetinių ir kitų dažytų gėrimų, burokėlių, sojos padažo, morkų, uogų ir kitų produktų, kuriuose yra natūralių ar cheminių dažiklių.

Kokios priemonės yra rekomenduojamos asmeninei burnos higienai palaikyti namuose? 

 • Dantų pasta pagal jūsų dantų būklę;

 • Dantų šepetėlis (elektrinis arba mechaninis);

 • Burnos irigatorius;

 • Tarpdančių šepetėliai;

 • Tarpdančių siūlas;

 • Liežuvio valiklis;

 • Burnos skalavimo skystis;

 • Vieno danties šepetėlis.

Visas šias priemones jūsų patogumui galite įsigyti vietoje, mūsų burnos priežiūros priemonių parduotuvėje iškart po profesionalios burnos higienos procedūros.

SERGANTIEMS PERIODONTITU /

Kas kiek laiko reikia atlikti profesionalią burnos higienos procedūrą sergant periodonto ligoms?

Periodonto ligų atveju profesionalią burnos higienos procedūrą rekomenduojama atlikti kas 3 - 4 mėnesius, po kurios rekomenduojama atlikti periodontito gydymo procedūrą vektoriumi. Plačiau apie tai skaitykite ČIA.

NEŠIOJANTIEMS BREKETUS /

Kas kiek laiko reikia atlikti profesionalią burnos higienos procedūrą nešiojant breketus?

Dažnai atsitinka taip, kad baigus ortodontinį gydymą ir nuėmus breketus dantų paviršius lieka dėmėtas, kitaip tariant emalis demineralizuojasi, o tai gali paskatinti ėduonies atsiradimą. Taip pat, dėl prastos burnos higienos gali išsivystyti ir dantenų uždegimas - dantenos paburksta ir ima kraujuoti, gali tapti skausmingos. Todėl nešiojant breketus profesionalią burnos higienos procedūrą rekomenduojama atlikti kas 3 - 4 mėnesius.

NĖŠTUKĖMS /

Ar galima atlikti profesionalią burnos higiena nėštumo metu? 

Taip, tačiau tik antrame trimestre. Taip pat, specialistai rekomenduoja vartoti ir gerąsias bakterijas. Nėštumo metu dėl hormonų kaitos burnos ertmei yra reikalingas kruopštus valymas. Būna pasitaiko ir dantenų kraujavimas, tačiau nereikėtų išsigąsti, nes tai yra laikina.

VAIKAMS /

Ar reikalinga burnos higiena vaikams? 

Profesionali burnos higienos procedūra rekomenduojama ir labai jauniems vaikučiams, kurių dantys yra nesenai išdygę. Plačiau apie vaikų burnos higienos procedūrą skaitykite ČIA.

Apie procedura
Po proceduros
Periodontitas
Breketai
Nestukems
Vaikams
Kainos

Profesionali burnos higiena „Plius“

Profesionali burnos higiena „Plius“ (kas 6 - 7 mėn.)*

Profesionali burnos higiena „Plius“ (per 2 kartus)

Profesionali burnos higiena vaikams (iki 15 m.)

Pigmentinių apnašų šalinimas su "Airflow" sistema

/ PROFESIONALIOS BURNOS HIGIENOS KAINOS /

 

79 €

69 €

69 - 79 / 20 - 50 €

39 €

39 €

* Registruojantis 4 savaičių bėgyje nuo priminimo gavimo SMS žinute.

** Atliekant dantų balinimą, profesionalios burnos higienos „Plius“ kaina - 69 €.

bottom of page